У 10 турі першого кола аматорського чемпіонату України СК "Полтава" у селі Копили приймав команду з Дніпра "Легіонер".

Цей колектив - один із найколоритніших в аматорській першості, він повністю відповідає своїй назві, адже до його складу входять переважно африканські легіонери - студенти  вищих навчальних закладів Дніпра.

До звітного протистояння команди підійшли з різною кількістю балів і місцем у турнірній таблиці. Полтавці - одні з претендентів на боротьбу за трійку лідерів третьої групи. Натомість гості - одні з головних аутсайдерів першості, які здобули цього сезону лише одну перемогу й двічі зіграли внічию. Інші матчі закінчилися поразкою, найменша з яких була 3:0.

Початок зустрічі ознаменувався тим, що Максим Горжуй головою пробивав по воротах, утім м'яч став легкою здобиччю голкіпера Григорія Даценка. "Легіонери" відповіли дуже небезпечним ударом у виконанні Бенджаміна Додда, який пробивав здалеку й цілив у дев'ятку воріт Тельнов. На щастя, Максим парирував удар.

Полтавці частіше створювали небезпеку біля воріт суперника. Місяйло прострілював зі штрафного удару, м'яч пішов по головах, але не дійшов до цілі. Невдовзі вже Кірпіченко виходив назустріч голкіперові, але переграти його не зміг. За лічені хвилини Андрій Місяйло знову робив навіс зі штрафного удару, та м'яч, пролетівши повз гравців,  вийшов за межі поля.

Все ж містяни зуміли відкрити рахунок. Скориставшись помилкою захисника гостей, Кірпіченко перехопив м'яч на лінії штрафного майданчика, вийшов на ударну позицію і йому більше не залишалося нічого, як забити гол.

Подвоювати перевагу міг Горжуй. Він пробивав головою після навісу Місяйла, але  удар став легкою здобиччю голкіпера. Крім того, арбітр сигналізував про офсайд.

За лічені хвилини вже сам Андрій міг ставати героєм епізоду. Кірпіченко скинув назад під удар Місяйлу, але форвард відправив м'яч далеко в копилянський ліс. Ще один шанс був у Місяйла, коли той мав пробиваючи зі стандарту по воротах. Однак на шляху м'яча, який летів прицільно у сітку, став захисник "Легіонера" і вибив головою футбольний снаряд.

За нереалізацію своїх моментів полтавці поплатилися на 45-ій хвилині. Гол у роздягальню забив Акачукву Екене. Полтавці отримали шанс відігратися. Уже в компенсований час Місяйло на вбивчій позиції міг відправляти м'яч у сітку, але, при спробі перекинути голкіпера, перекинув м'яч ще й через ворота.

Після перерви Володимир Сисенко зробив одразу чотири заміни. Свіжа кров у атаці допомогла полтавцям не збавляти темпу гри. СК "Полтава" домінував, щоправда, часто підводила реалізація. Уже на 51-ій хвилині господарі могли виходити знову вперед. Максим Горжуй віддав передачу на Андрія Місяйла, який у дотик пробивав по воротах. Голкіпер дивом парирував удар.

Невдовзі полтавців спіткала ще одна невдача: Андрій Савенков, намагаючись дотягнутися до м'яча, звалився на поле, тримаючись за задню поверхню стегна. Далі поєдинок він продовжувати вже не міг. Прикра втрата, з огляду на  те, що вже найближчої середи містянам доведеться грати у фіналі Кубка області. Тож замість нього на поле вийшов Олег Червонцев.

Попри втрату, наші хлопці знову вийшли вперед. Дмитро Куімов отримав діагональ від Віталія Собка, прокинув м'яч повз голкіпера і доправив сферу вже в порожні ворота. Упродовж наступних 5 хвилин Дмитро мав ще щонайменше дві нагоди збільшувати перевагу свого колективу, але в одному моменті м'яч не ліг на ногу, а в другому голкіпер "Легіонера" опинився  на м'ячі першим.

Намагався що є сил забити гол Андрій Місяйло, проте удача цього дня відвернулася від нього. Та все ж забити третій гол і зняти всі питання про переможця вдалося Віталію Собку, який отримав навіс з лівого флангу та доправив м'яч у сітку. У підсумку 3:1 - полтавці перемагають "Легіонер" та готуються до важливого протистояння у фіналі Кубка Полтавської області проти "Олімпії".