17 квітня у 16-у турі аматорської першості СК "Полтава" поїхав у гості на Сумщину - до ФК "Тростянець".

Перший візит "малиново-золотих" до Тростянця мав доволі принциповий характер. По-перше, містяни ведуть боротьбу за потрапляння в трійку групи 3, тому будь-яка втрата очок може помножити на нуль всі сподівання на вихід до плей-оф. По-друге, полтавці їхали з метою довести, що саме вони сильніші, адже у першому колі в Полтаві залишилася певна незакінченість, оскільки та гра завершилася безгольовою нічиєю. Окрім цього, на футбольному полі особливий інтерес до матчу мав і захисник полтавців Микола Бужин, який ще восени захищав кольори "Тростянця".

Відразу після стартового свистка гості заволоділи ініціативою. Вони більше володіли м'ячем і поступово наближалися до воріт суперника. Хоча перший відносно небезпечний момент створили саме господарі. Подачу з глибини поля до штрафного майданчика "Полтави" могли завершувати Генрі Пааго або Максим Мигаль, але воротар полтавців Анатолій Тимофєєв холоднокровно забрав м'яч до своїх рук.

Гості відповіли швидко: Місяйло зі штрафного робив закидання у володіння Микити Овчарова, де Вадим Підлепич у дотик намагався доправити сферу в сітку. Втім удар виявився неточним. Згодом момент виник з гри:  Максим Горжуй віддавав передачу на Романа Кірпіченка, останній цілив під дальню стійку, але м'яч зрадницьки пролетів повз ворота.

Кілька стандартів мав Андрій Місяйло, але ні пробити зі своєї коронної відстані, ні асистувати після ктуового йому не вдалося. Та все ж повести в рахунку "Полтава" змогла на 20-ій хвилині. Максим Горжуй обіграв Семена Даценка, увірвався в штрафний майданчик і по-більярдному від стійки доправив шкірного у сітку - 0:1.

Тростянчани спробували піти в контратаку, але вцілити бодай у площину воріт ні Левенцю, ні Мигалю, ні Сліпухіну, ні Деряпі не вдалося. Натомість полтавці змогли подвоїти перевагу вже в компенсовнаий арбітром час. Андрій Місяйло філігранно навісив від кутового прапорця точно на голову Кірпіченку, який легким торканням спрямував м'яч у ворота - 2:0.

Після перерви Кірпіченка замінив Фоменко. І саме Юрій уже на старті тайму мав нагоду забивати, але пробив точно в руки голкіперу. Ще раз Овчаров зміг урятувати свою команду під час атаки Місяйла: м'яч після потужного удару Андрія страж воріт переправив на кутовий.

Господарі справді небезпечний момент біля воріт Тимофєєва створили на 62-ій хвилині, коли Гаврась намагався замкнути подачу з корнера. Слід зазначити, що  тростянчани активізувалися у другій половині тайму і спробували притиснути гостей до власних воріт. Та ці спроби не увінчалися успіхом. "Малиново-золоті" теж більше у цьому матчі не змогли забити.

Тож СК "Полтава" перемагає "Тростянець", а завдяки втраті очок "Скорука" у грі з "Кривбасом-2" (поразка 1:0) підіймається на 4 позицію в першості. В активі колективу Володимира Сисенка 33 очки та два залікові пункти відставання від третьої сходинки.