СК "Полтава" у 8 турі аматорського чемпіонату України приймав ФК "Скорук" із Томаківки Дніпропетровської області. Гра відбулася у селі Копили на навчально-тренувальній базі ФК "Полтава".

Обидва колективи розриваються на два фронти, тому щільний графік дається взнаки у розпал чемпіонату. Напередодні звітного протистояння команди розділяло два залікові пункти у таблиці, тому матч був принциповим щонайменше у контексті турнірних позицій.

Команди не стали довго придивлятися одна до одної, тому гра з перших хвилин розпочалася на зустрічних курсах. Полтавці загострювали ситуацію біля воріт суперника після кутових, натомість гості швидко відповіли небезпечним ударом Волкова під поперечку воріт Максима Тельнова. На щастя, наш голкіпер зреагував і перевів м'яч на кутовий.

Не менш небезпечно полтавці організували комбінаційну атаку: Дмитро Куімов навісив на Олександра Чижова, той скинув під удар Андрію Місяйлу. Форвард спробував пробити у ближній кут, проте трішки неточно. Згодом уже Місяйло прострілював під удар Куімову, але голкіпер опинився на місці, нейтралізувавши небезпеку.

Під завісу першого тайму просто вбивчий момент не реалізував Кірпіченко, якому, до речі, дісталося на старті поєдинку після лобового зіткнення. Роман отримав пас із правого флангу, виходив на ударну позицію, проте затягнув з пострілом по воротах суперника.

Після перерви "Скорук" змусив захвилюватися полтавських уболівальників. Роберт Моланго увіривався у володіння Тельнова і завдав удару. Максим кінчиками пальців зумів змінити траєкторію польоту м'яча, тому футбольний снаряд полетів у поперечку.

Майже одразу Роман Кірпіченко завдавав удару по воротах Андрія Бобровського, однак м'яч став легкою здобиччю голкіпера. Згодом нападник виходив знову назустріч воротареві, але удар не вийшов.

Реалізувати свій шанс полтавцям вдалося лише після стандарту. Дмитро Куімв міг вийти сам-на-сам із Бобровським, проте не за правилами зіграв Дмитро Волков, який не встигав за нашим гравцем. Стандарт взявся виконувати Андрій Місяйло і своїм коронним ударом поклав м'яч у дев'ятку воріт - 1:0.

Гол активізував суперника, який перехопив ініціативу. Найактивніше поводився в атаці Моланго. Він і зрівняв рахунок. Під час стандарту Тельнов помилився, не дотягнувшись до м'яча, сфера потрапила під удар Обена, який і довів момент до логічного завершення.

Під завісу гри полтавці отримали й чисельну перевагу на полі. На вилучення напрацював Волков, залишивши "Скорук" у меншості. Та це не допомогло нашому колективу зачепитися за перемогу. У підсумку 1:1 - бойова нічия.