12 березня на НТБ "Металіст" (смт. Високий) СК "Полтава" в останньому матчі групового етапу турніру "Перша столиця" зустрічався з харківським "Авангардом".

Цей колектив – це фактично молодіжка першолігового "Металіста-1925". У їх складі переважно юні вихованці харківського футболу. А сам клуб, попри свою недовгу історію (команда створена 2019 року), вже встиг двічі стати володарем Кубка Харківщини та срібним призером обласної першості.

Щодо складу на матч, то полтавці традиційно виставили на кожен із таймів рівносильні склади, адже всім гравцям украй необхідна ігрова практика напередодні поновлення весняної частини сезону.

Команди продемонстрували рівну гру, місцями жорстку, але в межах правил. А на 8-ій хвилині одну з перших небезпечних атак наші хлопці довели до логічного кінця. Атака лівим флангом завершилася передачею вперед від Олександра Пономаренка. Першим на м'ячі опинився Андрій Місяйло, який у дотик відправив футбольний снаряд "за комірець" голкіперу харків'ян Ігорю Потімкову - 1:0.

Одразу харків'яни кинулися відіграватися і створили два небезпечні моменти. Спершу Гліб Бородін бив з дальньої відстані. У наступному моменті Анатолій Тимофєєв припустився помилки, але одразу ж її виправив.

Активно діяв попереду Місяйло, однак оформити дубль йому так і не вдалося. Були вигідні ситуації у Владислава Даниленка, Романа Кірпіченка та Миколи Бужина, втім до перерви голів більше не було.

Другий тайм перетворився більше на боротьбу в центрі поля. Команди рідко загострювали обстановку біля воріт. Та навіть попри це, полтавці зуміли подвоїти перевагу. Томенко зробив подачу на Тимченка, той головою на Яременка. Антон віддав передачу під удар Юрію Фоменку, якому вдалося легким ударом відправити м'яч під стійку - 2:0.

Отже, СК "Полтава" перемагає у третьому матчі поспіль на турнірі "Перша столиця" і зіграє у фіналі. Вирішальний матч запланований на 21 березня. Початок о 14:00.