СК «Полтава» — «Ворскла» — 3:1

Голи: 0:1 Руденко 47, 1:1 Шмиголь 57, 2:1 автогол 65, 3:1 Бакланов 90.

СКП: Тельнов, Бут, Підлепич, Карась, Власенко, Пономаренко, Бакланов, Горжуй, Фоменко, Куімов, Тимченко.

На заміну виходили: Попов, Жила, Гринь, Абазов, Полтавець, Горбунов, Шмиголь.

Матч видався доволі напруженим і цікавим, незважаючи на не надто футбольну погоду — дощ із невеликим мокрим снігом, який, утім припинився по ходу зустрічі.

СК «Полтава» мав деяку територіальну та ігрову перевагу у першому таймі, проте юні ворскляни впевнено захищалися і намагалися шукати власний шанс у контратаках. На стартових хвилинах міг забивати Микита Бакланов, але його удар зі штрафного прийняла на себе поперечина. Втратили нагоди відкрити рахунок Дмитро Куімов та Ігор Тимченко. Голи команди залишили на другий тайм.

У перерві Володимир Сисенко зробив сім замін. Головний тренер СК «Полтава» під час гри експерементував, використовуючи гравців на різних позиціях і з різними завданнями.

Рахунок відкрили підопічні Олександра Чижова після серії помилок «містян» в обороні — відзначився 17-річний Денис Руденко.

СК «Полтава» відігрався зусиллями новачка команди Максима Шмиголя, який завершив багатоходівку влучним ударом. А незабаром юні ворскляни пропустили вдруге — після флангової передачі та рикошету від ноги захисника.

Крапку у цікавому та змістовному матчі на останній хвилині поставив Микита Бакланов, який поцілив у кут воріт зі штрафного удару — 3:1.