СК "Полтава" у першому виїзному матчі аматорського чемпіонату України  відправився до Кропивницького, де зустрівся з місцевою "Зіркою".

Знайомий багатьом уболівальникам клуб, який донедавна виступав в українській Прем'єр-лізі, нині переживає не найкращі часи. Колектив залишили всі імениті або бодай досвідчені гравці, а клуб взяв вектор на виховання власної молоді, яка нині захищає "жовто-червоні" кольори. Найстаршому з гравців - 18 років.

Та незважаючи на вік, хлопці з Кропивницького показали, що їх не варто недооцінювати.  З перших хвилин протистояння господарі поля вибудували надійну гру в обороні. Низку моментів на старті зустрічі не зміг реалізувати Дмитро Куімов. Ще по моменту втратили Роман Кірпіченко та Олександр Пономаренко.

Та все ж полтавці під завісу першого тайму підібрали ключ до воріт суперника. Андрій Савенков отримав м'яч після подачі кутового, віддав передачу під удар Вадиму Підлепичу, а той пробив точно в сітку - 0:1.

Одразу міг подвоїти перевагу Дмитро Куімов, однак знову схибив. Згодом уже Пономаренко розвинув атаку правим флангом, прострілив у штрафний майданчик, але дістатися м'яча ні Кірпіченку, ні Куімову не вдалося. За лічені секунди до свистка на перерву Карась здалеку перевірив пильність 15-річного голкіпера "Зірки"Льва Нікітчука, проте останній відчайдушно вибив м'яч кулаками.

Після перерви містяни врешті-решт змогли збільшити рахунок. Віталій Собко віддав передачу на Євгенія Карася, а останньому залишалося лише  влучно пробити - 0:2.

Саме цей гол, напевне, й став переломним у матчі. Адже господарі поля посипалися спочатку морально, а згодом і фізично. Невдовзі на табло майорів розгромний рахунок. Нікітчук невдало відбив м'яч після подачі кутового, на ударній позиції тут же опинився Савенков, який доправив футбольний снаряд у сітку - 0:3.

Невдовзі вже Олег Червонцев по-більярдному від стійки доправив сферу у ворота. А за лічені хвилини проти Дмитра Куімова не за правилами зіграли футболісти "Зірки" у власних володіннях, тож арбітр вказав на точку. Стандарт реалізував сам постраждалий - 0:5.

Під завісу зустрічі й самі кропивничани зробили собі ведмежу послугу: після удару Олега Червонцева Владислав Кіяниця доправив м'яч  у власні ворота. Крапку у матчі поставив Карась, проти якого господарі сфолили у власному штрафному на останніх секундах гри. Євгеній сам взявся пробивати й не схибив, довівши рахунок до непристойного.

У підсумку 0:7 - СК "Полтава" завдає нищівної поразки  кропивницькій  "Зірці".

Аматорський чемпіонат України

2 тур

12 вересня

Кропивницький, стадіон Зірка

Зірка - СК Полтава 0:7 (0:1)

Голи: 0:1 - 39 Підлепич, 0:2 - 48 Карась, 0:3 - 55 Савенков, 0:4 - 60 Червонцев, 0:5 - 69 пен. Куімов, 0:6 - 76 автогол Кіяниця, 0:7 - 90+1 пен. Карась.

"Зірка": Нікітчук, Тилоха, Самсоненко (Бобошко, 87), Кіяниця, Жако, Манастирний, Білан, Жданович, Тонконоженко (Денисов, 86), Кравченко (Постний, 62), Соловей (Шаповал, 70).

СК "Полтава": Тельнов (Старовойтов, 74), Томенко, Червонцев (Попов, 83), Підлепич, Савенков (Власенко, 76), Пономаренко, Абазов, Карась, Собко (Зоря, 70), Кірпіченко (Горбунов, 58), Куімов.

Попередження: Савенков, 19, Білан, 45+1, Самсоненко, 52.