20:01 17.06


Спільне тренування з "Кременем" знову закінчилося на користь СК "Полтава"


"Містяни" виявилися сильнішими за своїх першолігових опонентів.

17 червня СК "Полтава" провів чергове спільне тренування з кременчуцьким "Кременем".  Як і в попередні рази, господарі святкували перемогу, щоправда, цього разу з менш переконливим рахунком.

Стартові хвилини гри були знову максимально динамічними. За 10 хвилин гри полтавці створили щонайменше чотири нагоди забивати, але підводила влучність. Та все ж на 13-ій  хвилині Ян Костенко скинув під удар Дмитрові Копитову, а  той ударом майже з лінії штрафного майданчика доправив м'яч до цілі. Не минуло й двох хвилин, як рахунок подвоївся: гарматним ударом прошив сітку воріт Дмитро Щербак.

Ще за десять хвилин Дмитро оформив дубль, завершивши стрімку атаку "малиново-золотих" - 3:0. Більш ніж переконлива перевага призвела до певного розслаблення, помилок у діях, зокрема захисників. Це й вилилося у пропущений гол наприкінці першого тайму. Тому на перерву команди пішли за рахунку 3:1.

На старті другого тайму команди відразу примудрилися обмінятися забитими голами (за участі гравців "Кременя"). Спершу захисник кременчуківців під пресингом наших футболістів невдало відпасував на воротаря і м'яч, підстрибнувши над ногою кіпера, залетів у власні ворота. У відповідь кременчуківці пішли у контратаку, яку знову через похибку захисників суперник зумів монетизувати в забитий м'яч - 4:2.

Полтавці володіли й надалі ініціативою, проте залишилися у меншості: Ян Костенко грубо зіграв проти свого опонента і побачив перед собою червоне світло. Граючи вдесятьох, "містяни" продовжили демонструвати територіальну перевагу, але кількість моментів значно зменшилася. Догравали ж команди в рівних складах, проте це вже ніяк не вплинуло на фінальний результат.