11 лютого у Полтаві на стадіоні Молодіжний СК Полтава у заключній грі групового етапу Зимового кубка АФП зустрічався з колегою по дивізіону - Металургом із Запоріжжя.

Нині металурги переживають не найкращі часи. Чимала група гравців, які робили результат, уже покинули  команду. Тому зараз в обоймі Володимира Микитіна перебуває лише 15 гравців.

На звітну гру Володимир Сисенко не міг розраховувати на Максима Горжуя та Володимира Одарюка. Максим зазнав ушкодження, а Володимир, який перебуває на перегляді, напередодні занедужав. У старті керманич полтавців здійснив дві заміни. Так, з перших хвилин вийшли Коцюмака та Марусич.

Старт гри видався дуже динамічним. Уже на десятій хвилині Дмитро Копитов зумів довести до логічного завершення епізод біля воріт Ніколаєнка. Але перевага протрималася недовго. Курйозний гол у ворота Варцаби став наслідком помилки Даниленка, якою скористався Сейтхалілов - 1:1. До кінця тайму обидві команди мали змогу забивати, проте свій шанс зуміли реалізувати саме господарі. Марусич, який до цього мав не одну можливість відзначитися, все ж реалізував свій шанс на 45 хвилині - 2:1.

Після перерви вийшов кардинально інший склад містян. Але відзначитися голами їм не вдалося, хоча Стрельцов та Клименко мали свої можливості.2:1 - гра завершилася на користь полтавців. Подальша доля путівки до півфіналу кубка для СК Полтава залежить від результату гри між Металургом та Тростянцем, яка відбудеться 13 лютого.