01:20 30.04

Трилер у Демидові

СК Полтава втратив перемогу над Діназом

У матчі 4 туру VBET UA Перша СК Полтава відправився у гості до вишгородського Діназу. Домашні матчі команда приймає у селі Демидів.

Обидва клуби у минулому турі зазнали поразки: полтавці мінімально поступилися  Прикарпаттю, а Діназ програв Чернігову. Тому сьогодні команди бажали взяти реванш.
Цього матчу полтавці зробили кілька замін. На лавці залишився капітан Дмитро Щербак: у попередній грі він зазнав ушкодження і ще не зміг повноцінно відновитися, щоб відіграти всі 90 хвилин. Тому Володимиру Сисенкові довелося вносити певні корективи у стартовий склад. На позицію Дмитра змістився Ян Костенко; праворуч у півзахисті вийшов Павло Замуренко; праворуч у захисті замість Дмитра Копитова став Олександр Пось; сам же Дмитро зіграв сьогодні в опорній зоні замість Єгора Коваленка.

Один із перших небезпечних моментів у грі створив Замуренко, який пустив м'яч над поперечиною. Невдовзі вже Стрельцов спробував перехитрити голкіпера суперника, але пустив футбольний снаряд над воротами. Незабаром полтавці опинилися попереду: захисник Діназа втратив м‘яч на лінії штрафного майданчика, а Ян Костенко з рикошетом від голкіпера доправив сферу у сітку.

В середині тайму господарі перехопили ініціативу. Одним із найбільш небезпечних моментів став удар Мораренка, який сколихнув каркас воріт Вічного. Гарну нагоду подвоювати перевагу мав Горжуй, але змарнував свій шанс відзначитися після передачі від Замуренка. А от під завісу першого тайму Максим свій шанс уже не втратив. Пас з глибини поля завершився вдалим виходом віч-на-віч з голкіпером і влучним ударом у сітку. 0:2 - на перерву полтавці пішли за впененої переваги.

Але другий тайм видався найнеприємнішим у сезоні. Дебют другої 45-хвилинки давав шанс на закріплення переможного результату, зокрема Стрельцов більш ніж успішно зіграв на перехопленні і міг доводити рахунок до розгромного. Однак подальший розвиток подій став дуже неочікуваним і тривожним для містян.

Передача з лівого флангу завершилася вдалим ударом у виконанні Богдана Оринчака. А пізніше з передачі Оринчака Кіріченко встановив паритет у зустрічі. Останні хвилини матчу були валідольними для наших уболівальників. Та все ж колектив зумів утримати нічийний результат. Тож 2:2 - полтавці розписують мирову з Діназом. А вже наступної неділі колектив Володимира Сисенка зіграє з Буковиною на старті другого кола у групі вибування.