20:20 19.08

У більшості програли Металургу

Полтавці не змогли переграти запорізький коелктив.

19 серпня у Полтаві на стадіоні Молодіжний відбувся перший домашній матч СК Полтава у новому сезоні. Суперником містян став Металург із Запоріжжя.

Обидва колективи стартували у новому сезоні гірше, ніж від них очікувалося. Полтавці встигли роздарувати очки у минулому турі Маріуполю, хоча туром раніше переграли одного з фаворитів першості - Лівий берег. А от ''металурги'' у стартових трьох матчах першості втратили очки ще активніше, зігравши внічию з Кременем та Вікторією, а минулого туру, маючи перевагу, примудрилися мінімально програти Гірник-Спорту.

Відчутною втратою для гостей цього року став продаж нападника Сидорова. Саме з його відсутністю можна пов'язати і такий невдалий старт колективу із Запоріжжя.

Статистика очних зустрічей перед звітним протистоянням була за запоріжцями. У їхньому активі дві перемоги над полтавцями та одна нічия в останній зустрічі. Щодо статистики останніх матчів, то полтавці вже давно не перемагали на власній арені. Остання перемога датована ще листопадом 2022 року. Серія ж без перемог триває 5 поєдинків, де всі вони закінчувалися поразкою. На нуль Полтава теж давно не відігравала: в останніх 5-ти офіційних зустрічах колектив Володимира Сисенка пропускав голи. Нічим не може похизуватися й Металург. Запоріжці не знають радості перемог в останніх 5 зустрічах (2 нічиї та 3 поразки). Також невтішною залишається серія і в гостьових матчах: чотири гри без звитяг (2 нічиї, 2 поразки). Однак без забитих голів у гостьових іграх Металург не йде з поля в останніх 9-ох поєдинках.

На старті зустрічі команди більше пристосовувалися до погодних умов та штучного газону. Гості створили перший небезпечний епізод, Варцабу врятувала лише стійка воріт. А в середині першого тайму гості залишилися в меншості. Стрельцов  виривався віч-на-віч з голкіпером, але капітан запоріжців Володимир Польовий  зупинив його. Арбітриня матчу без роздумів продемонструвала червону картку за фол останньої надії.

Граючи у більшості, полтавці змогли до перерви створити кілька епізодів, зокрема два шанси були у Стрельцова, але Євген не зумів скористатися ними.

На старті другого тайму полтавці швидко повели в рахунку. Стрімка атака завершилася асистом від Копитова і влучним ударом Щербака - 1:0. Здавалаося, все в руках господарів - і перевага в рахунку, і гра у більшості. Але все змінилося у середині другого тайму. Спочатку Денис Галата опинився в потрібному місці на добиванні після епізоду на 68-й хвилині - 1:1. А за 7 хвилин до кінця гри небезпечний стандарт завершився замиканням від Палюха.

До кінця зустрічі полтавці намагалися відквитати втрачене, але не змогли. У підсумку 1:2 - полтавці поступаються і зазнають шостої поспіль порзки на валсному полі.