Центральний матч 5 туру, а то й усього першого кола, відбувся у Савинцях. СК "Полтава" поїхав у гості до одного з найпринциповіших суперників та головного конкурента за чемпіонство — "Олімпії". Поєдинок мав відбутися ще 11 липня, втім на прохання господарів, які тоді вели боротьбу в Кубкові України серед аматорів, гру перенесли.

Обидва колективи не планували відсиджуватися у захисті, тому зі старту грали на зустрічних курсах. Та реалізувати свої нагоди не змогли, пішовши на перерву за нульової нічиєї.

Переломний момент усього матчу відбувся на 65-ій хвилині. Спочатку у ворота Максима Тельнова призначили небезпечний штрафний удар. Фабунмі пробив і влучив у стінку. М'яч зрикошетив від Олександра Томенка на Дмитра Горбунова. Арбітр у цьому моменті вгледів гру рукою, хоча з повтору можна побачити, що руки обох гравців були притиснуті та не змінювали траєкторію польоту м'яча. Проте арбітр був невблаганним і вказав на точку. Стандарт вправно виконав Віталій Субочев.

А останні шанси на бодай нічийний результат поховав Вадим Бурляй, котрий вчасно опинився на м'ячі на 85-ій хвилині гри. У підсумку 2:0 - містяни зазнають прикрої поразки та готуються до кубкового двобою з ФК "Великі Кринки". Матч відбудеться вже цієї суботи у Полтаві на стадіоні "Локомотив".

Чемпіонат Полтавської області

5 тур

19 серпня

с. Савинці

"Олімпія" - СК "Полтава" 2:0 (0:0)

Арбітр: Юрій Ярмоленко.

Асистенти арбітра: Євген Сухенко, Валерій Коробко.

Спостерігач: Костянтин Сирота.

"Олімпія": Казаков, Тарганчук (Співак, 55), Радченко (Бурляй, 76), Фабунмі (Гулович, 87), Дземку, Богомаз (Бажан, 89), Рудченко (Світличний, 90+2), Кунєв (Ковальчук, 70), Субочев, Ковтун, Малик.

СК "Полтава": Тельнов, Савенков (Червонцев, 85), Карась, Підлепич, Томенко (Бут, 77), Абазов (Пономаренко, 45), Даниленко, Горжуй, Місяйло (Тимченко, 55), Куімов, Кірпіченко (Горбунов, 60).

Голи: 1:0 - 65 пен. Субочев, 2:0 - 85 Бурляй.

Попередження: Томенко, 39, Тарганчук, 52, Даниленко, 64, Субочев, 79.

Вилучення: Сисенко, 65.