16:49 02.11

У дербі перемогли "Гірник-Спорт"

Полтавці здобули перемогу.

2 листопада у перенесеному матчі 1 туру VBET UA Перша СК "Полтава" вдома приймав "Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів.

Не так давно команди зустрічалися. Тоді обласне дербі подарувало чимало емоцій, зокрема "гірники" догравали поєдинок  удев'ятьох. А полтавці  наприкінці зустрічі через помилку втратили перемогу над суперником за повного домінування протягом усієї гри.

Напередодні перенесеного матчу обидва колективи зіграли внічию у грі 10 туру VBET UA Перша. "Містяни" у напруженому та видовищному матчі трохи не дотиснули "Металург" - 1:1. "Гірники" теж не змогли зачепитися за перемогу, хоча переважали свого суперника за всіма ігровими показниками - 1:1.

До звітної гри полтавці підійшли з кількома кадровими втратами. Через перебір жовтих карток пропускав матч Владислав Даниленко, якого змінив у старті Єгор Коваленко. Також Володимир Сисенко не міг розраховувати на Максима Горжуя, що отримав ушкодження у матчі з "Металургом". Замість нього керманич полтавців випустив Яна Костенка.

Початок зустрічі команди розпочали на зустрічних курсах, проте моментів у стартові 10 хвилин майже не виникало. Першу гостру ситуацію створили Стрельцов і Костенко, які по черзі намагалися пробити голкіпера гостей, але обидва влучили у Максима Коваленка. Потім вже Стрельцов намагався замкнути навісну передачу від Єгора Коваленка, однак пробив дуже легко для воротаря. А Бичков хоч і  пробив потужно після діагональної передачі від Бужина, але був неточним.

Гості свій перший небезпечний момент організували на 27-й хвилині. Сологуб цілив у кут воріт Вічного, проте Ян опинився на місці і небезпеку відвів.

Прекрасну нагоду відкривати рахунок мав Олександр Томенко. Він після виконання штрафного замикав подачу головою, але пробив у лічених сантиметрах від воріт. У відповідь полтавці отримали небезпечний кутовий біля власних воріт, на щастя, на м'яч ніхто із нападників "гірників" не відгукнувся. А вже під завісу першого тайму господарі організували стрімку атаку. Томенко подав з глибини поля, Щербак головою скинув під удар Стрельцову, а Євген переграв воротаря і розстріляв пусті ворота - 1:0. До кінця першого тайму Стрельцов мав шанс подвоювати перевагу, але на передачу від партнера по команді дещо не встиг.

Після перерви полтавці продемонстрували зарядженість на подвоєння рахунку. Так, Щербак вигриз м'яч у чужому штрафному майданчику, прострілив, Стрельцов продовжив передачу на Каретника, який пробив з лету, але голкіпер суперника парирував удар. У відповідь Посєвкін бив з дальньої відстані, удар став легкою здобиччю Вічного.

Щербак виводив Бичкова на ударну позицію, але Богдан пустив м'яч трохи вище воріт. У середині першого тайму гості дещо вирівняли ситуацію і створили кілька небезпечних моментів. Малакі був на ударній позиції у штрафній полтавців, але захист відпрацював на відмінно, не давши забити.  Чи не найбільш небезпечний момент був, коли Підручний влучив у стійку наших воріт.

Натомість Томенко після подачі кутового мав нагоду забивати головою. Але знову голкіпер суперника був на місці. Але справді ''валідольною'' виявилася кінцівка зустрічі. "Гірники" небезпечно подали м'яч від кутового прапорця і майже влучили у ворота Вічного, однак Єгор Коваленко встиг вибити м'яч із лінії воріт.

Тож 1:0 - СК "Полтава" переграє "Гірник-Спорт" в обласному дербі та вже в наступному турі прийме одного з лідерів першості - черкаський  ЛНЗ.