15:13 14.01


У двосторонньому поєдинку перемогли "малинові"


Полтавці перевірили свої сили у внутрішньому протистоянні.

14 січня СК "Полтава" завершив перший етап підготовки. Фіналом двотижневого циклу став двосторонній поєдинок, котрий "містяни" провели на стадіоні Полтавського автоагрегатного заводу.

Цей матч став першим у новому році на стандартному полі, адже підопічні Володимира Сисенка нині тренуються переважно в залі на паркеті. Внутрішній матч був своєрідним іспитом для всіх футболістів, які перебувають у розташуванні клубу. Тренерський штаб зумів наочно побачити, наскільки добре готова команда в усіх аспектах гри. А потенційних новачків керівництво змогло побачити вперше у бойових умовах.

За традицією колектив розділили на дві команди - у "малинових" та "салатових" манишках. Через не найкращу погоду було погоджено зіграти два тайми по 30 хвилин. До складу "малинових" увійшла переважна більшість гравців основної обойми, тоді як за "салатових" грали футболісти ротації та потенційні новачки. Такий розклад сил на полі вилився й у відповідний результат: "малинові" здобули розгромну перемогу.

У першому таймі відкрив рахунок Євген Стрельцов. А незадовго до кінця першої 30-хвилинки подвоїв перевагу Максим Шмиголь. Після перерви Володимир Сисенко здійснив певну ротацію гравців у обох складах, однак на результат це вплинуло мало. Результативні дії Дмитра Щербака, ще один гол у виконанні Стрельцова та два взяття воріт від Яна Костенка і Миколи Бужина довершили розгром команди у салатових манишках.

Після матчу команда отримала два вихідні, тож повернеться до роботи вже в понеділок, 17 січня.

СК "Полтава" (малинові) - СК "Полтава" (салатові) 6:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Стрельцов, 2:0 - Шмиголь, 3:0 - Щербак, 4:0 - Стрельцов, 5:0 - Костенко, 6:0 - Бужин.