СК "Полтава" вийшов на фінальний етап підготовки до весняної частини сезону. За тиждень до першої офіційної гри у 2020 році полтавці зіграли двосторонній поєдинок.

Команду керманич Володимир Сисенко розділив на два склади - у малинових та зелених манишках.  До кожного складу, крім досвідчених гравців, були включені й потенційні новачки. За ''малинових'' зіграв 17-річний Єгор Капустян, а у складі ''зелених'' - 17-річний Сергій Постернак.

Команда зіграла два тайми по 35 хвилин. А динаміки поєдинку додав дощ, який час від часу напускався над НТБ ФК "Полтава". Всі ж основні події розвивалися у другій половині зустрічі. Відкрили рахунок "зелені". Роман Кірпіченко ефектно зіграв головою у завершальній стадії атаки.

Та перевага трималася недовго. Не менш ефектно Андрій Місяйло головою доправив м'яч у сітку воріт Максима Тельнова . Згодом уже Віталій Собко продемонстрував свої вміння у грі головою. Він опинився першим на м'ячі та доправив футбольний снаряд у сітку. Жирна крапка була поставлена за лічені хвилини до кінця протистояння. Тельнов сфолив проти Віталія Собка у власних володіннях. Удар з "крапки" холоднокровно реалізував Андрій Місяйло, поклавши м'яч чітко під стійку того кута воріт, у який стрибнув голкіпер.

У підсумку 3:1  - ''малинові" переграють "зелених". Далі ж на СК "Полатва" чекає тренувальний тиждень, а вже у суботу, 3 квітня, СК "Полтава" поїде у Суми,  де зіграє матч 14 туру аматорської першості.

СК "Полтава" малинові: Старовойтов (Попов), Савенков, Таранушич, Карась, Капустян, Даниленко, Пономаренко, Собко, Горжуй, Яременко, Місяйло.

СК "Полтава" зелені: Тельнов, Бужин, Томенко, Зоря, Власенко, Постернак, Куімов, Абазов, Кірпіченко, Тимченко, Фоменко.

Голи: 0:1 — Кірпіченко, 1:1 — Місяйло, 2:1 — Собко, 3:1 — Місяйло.