22:47 20.01

У двосторонньому поєдинку забивали лише "зелені"

Полтавці перевірили сили наприкінці першого тижня підготовки.

20 січня СК Полтава завершив перший тиждень підготовки до весняної частини сезону. Фіналом тренувального процесу став двосторонній поєдинок, де гравців поділили на дві рівносильні команди - "зелених" та "червоних".

Зважаючи на морозну погоду, тренери вирішили провести цей матч у форматі два тайми по 35 хвилин. У цій грі більшість футболістів отримала шанс проявити себе на відрізку в 70 хвилин. Із наявних в обоймі гравців Володимир Сисенко не зміг розраховувати на Ігоря Коцюмаку, який напередодні гри занедужав. Окрім цього, полтавці змогли подивитися в дії й одного гравця, який прибув на перегляд.

Упродовж зустрічі домінували на полі "зелені", які швидше пристосувалися до засніженого газону стадіону Молодіжний та встигли наростити свою перевагу в забитих м'ячах. Лише в першому таймі вони змогли відзначитися чотирма голами: дубль в активі Дмитра Щербака; гол у власні ворота записав до пасиву Коваленко;  ще одне взяття воріт в активі Горжуя.

У другому таймі "червоні" спробували знайти ключ до воріт Варцаби, але феєричній грі "зелених" знову не змогли нічого протиставити. Останні реалізували ще дві нагоди: дубль у доробку Перебори - 6:0.

Матч дав чимало корисної інформації для тренерського штабу, щоб зрозуміти, хто перебуває в кращій формі, а кому варто ще набирати її у тривалій підготовці до весняної частини сезону. Після двостороннього поєдинку хлопці отримали два вихідні. Потім команда повернеться до тренувального процесу, а наприкінці наступного тижня стартує в Зимовому кубкові АФП, де проведе свою першу зустріч з ФК Тростянець.

СК Полтава (зелені): Варцаба, Бужин, Опанасенко, Ходуля, Мігунов, Даниленко, Копитов, Горжуй, Щербак, Перебора, Вівдич.

СК Полтава (червоні): Васецький, Савенков, Клименко, ГНП (Підлепич, 36), Пось, Плахтир, Коваленко, Шаповалов, Шмигельський, Гарнага, Стрельцов.