У футболі на льоду поступилися "Альянсу"

Полтавці мінімально поступилися одному з лідерів першої ліги.

5 лютого СК "Полтава" у селі Байрак, що на Сумщині, зустрічався у контрольному поєдинку з третьою командою першої ліги - "Альянсом" (Липова Долина).

Поїздка на Сумщину не обійшлася без пригод:  синтетичне покриття стадіону знову виявилося не надто готовим. Фактично фланги були вкриті льодом, тому команди намагалися не задіювати всю ширину поля, щоб уникнути травм.

Щодо суперника, то в "Альянсі" нині серйозні зміни, які стосуються насамперед керівництва. У клубу змінився власник.  фактично  відбулося об'єднання з "Вікторією", яка грає у  групі з "містянами". Нині першолігову команду очолює Анатолій Безсмертний, а до її складу входять усі гравці, які цього сезону виступали і за липоводолинців, і за миколаївців.

Ще перед матчем клуби домовилися, що проведуть гру у форматі три тайми по 30 хвилин задля того, щоб спробувати різні варіанти складів. Так, Володимир Сисенко традиційно спершу випустив гравців основної обойми. Першу тридцятихвилинку і до середини другої хлопці тримали удар та намагалися проводити якісні контратаки.

Перший моменті мав потенційний новачок полтавців Єгор Коваленко, який спочатку відпасував на фланг Янові Костенку, а потім отримав зворотну передачу на хід. От тільки переграти голкіпера півзахисник не зміг. За лічені хвилини міг виводити "містян" уперед Євген Стрельцов. Навісну передачу від кутового прапорця він замикав головою, але страж воріт суперника дивом зреагував на цей удар і став на заваді м'ячу прямо на лінії воріт. Найбільш убивчий шанс був у Дмитра Щербака, котрий міг реалізовувати вихід віч-на-віч з голкіпером суперника, однак пробив низом, тому удар було заблоковано.

На старті другої 30-хвилинки Щербак міг відзначатися вдруге. Один із захисників "Альянсу" відпасував назад на голкіпера, але не розрахував, що форвард "містян" увімкне відразу пресинг. Дмитро перехопив м'яч і пробив з гострого кута, але кіпер команди у чорних футболках в останній момент витягнув сферу з ближнього кута воріт.

Уже в середині другого тайму Володимир Сисенко здійснив заміну, випустивши одинадцятеро футболістів, які були переважно з найближчого резерву команди. За лічені хвилини перебування на полі свій шанс мав Максим Шмиголь. Він отримав пас, протягнув м'яч уперед і, оцінивши ситуацію (голкіпер вийшов далеко з рамки воріт), спробував перекинути того, але разом з тим перекинув і ворота. За нереалізацію власних нагод наших хлопців покарали ще до завершення 2-го тайму. Навіс на дальню стійку завершився замиканням у виконанні Загинайлова, який поклав м'яч чітко під стійку - 1:0.

У заключні 30 хвилин гри полтавці намагалися вирвати нічию, утім багато в чому підвела реалізація. А найкращий момент мав знову Шмиголь. Він перехопив м'яч на підступах до воріт суперника і цілив у дальній кут, проте м'яч зрадницьки просвистів поруч із каркасом воріт. Тож 1:0 - СК "Полтава" програє "Альянсу". Наступний свій спаринг колектив Володимира Сисенка проведе 13 лютого. Суперником "містян" стане ФК "Суми".

5 лютого

С. Байрак, сумська область, стадіон Альянс-Арена

Альянс (Липова Долина) - СК Полтава 1:0

Гол: 1:0 - Загинайлов

СК Полтава (1 тайм): Вічний, Бужин, Савенков, Томенко, Копитов, Костенко, Коваленко, Даниленко, Яременко, Щербак, Стрельцов

СК Полтава (2 тайм): Петриченко, Куімов, Пось, Курелєх, Бичков, Шмиголь, Арабов, Постернак, Горжуй, Руденко, Товстий