07:45 05.05

У гольовій перестрілці поступилися Епіцентру

СК Полтава зазнав прикрої поразки у матчі з п'ятьма голами.

4 травня СК Полтава у грі 7 туру чемпіонської групи першої ліги зустрічався у гостях з Епіцентром із Кам'янця-Подільського.

ФК Епіцентр другий рік поспіль потрапляє до чемпіонської групи першої ліги. Торік команда посіла шосту сходинку ліги. Напередодні звітного туру клуб був одним із конкурентів СК Полтава у боротьбі за потрапляння до перехідних матчів та йшов на 4 позиції. Тому перемога була конче необхідна для обох колективів.

Для команд це була друга очна зустріч в історії, перша відбулася у першому колі. Тоді в Полтаві переможця так і не вдалося визначити - безгольова нічия 0:0.

Обидва колективи підходять до звітної гри без дискваліфікованих футболістів, однак у полтавців у лазареті залишається Богдан Шмигельський. Господарі мали тривалу безпрограшну серію на власному полі: три перемоги та п'ять нічиїх. Полтавці підходили до гри з чотириматчевою гольовою серією на виїзді. Традицію забивати в гостях містяни продовжили і в звітному турі.

Уже в дебюті зустрічі один із перших небезпечних епізодів біля воріт Епіцентра завершився ударом від Марусича. Жмуркові довелося грати на виході й рятувати власну команду. А вже в наступному епізоді врятувати не вдалося. Горжуй пробив, але влучив у стійку, на добивання швидко встиг Марусич, який у звітній грі вийшов зі стартових хвилин і відзначився другим голом у складі містян.

У відповідь Епіцентр зорганізував атаки, які завершилися ударом Стеня і Мороза. У першому епізоді м'яч заблокував Бужин, а в другому зумів відбити Варцаба. А вже на 17-й хвилині рахунок був нічийним: Данило Кравчук пробив з-під Опанасенка у дальній кут воріт.

Та за десять хвилин полтавці знову вийшли вперед. Марусич вривався у штрафний майданчик гостей, але захисники Епіцентра зупинили його не за правилами. Пенальті взявся пробивати капітан СК Полтава Дмитро Щербак і не схибив. Хоча голкіпер і вгадав кут, але парирувати потужний удар Дмитра не зумів - 2:1.

Та радість від забитого гола тривала лічені хвилини. Уже в наступній атаці, яка не мала навіть натяку на гостроту, Стень пробив між захисниками і влучив у ціль - 2:2.

Гра нагадувала гойдалки. На 39-й хвилині Марусич мусив би оформлювати дубль, але не зміг належним чином влучити по м'ячу і пробив трохи неточно. Зустрічна атака господарів завершилася змиканням подачі з лівого флангу у  виконанні Мороза - 3:2.

У перерві Володимир Сисенко здійснив дві заміни, які були спрямовані на атаку: Марусича замінив Вівдич, а Даниленка - Плахтир. І вже з перших хвилин перебування на полі Олександр був близький до того, щоб переграти Жмурка, проте голкіпер відбив м'яч за лінію. Здавалося, мав би бути кутовий, але арбітр прийняв неординарне рішення, вказавши на удар від воріт. Невдовзі Щербак намагався бити у ближній кут воріт, однак на виході зіграв кіпер господарів.

Полтавці створювали епізод за епізодом і фактично нічого не давали створити Епіцентру біля власних воріт. Господарям не допомагали ані заміни, ані підтримка публіки. Проте кількість гострих моментів біля воріт Жмурка, на жаль, так і не переросла у якість: удар Стрельцова з убивчої позиції завершився неточно, а Опанасенко з-за меж штрафного майданчика пробив трохи вище воріт.

Можливо, остання атака принесла б свій результат, але арбітр матчу, якщо вірити табло на стадіоні, не дав дограти 20 секунд із компенсованих чотирьох хвилин, а якщо вірити таймеру трансляції, то й взагалі вкрав півхвилини, давши сигнал про завершення матчу. У підсумку 3:2 - СК Полтава вибуває із боротьби за перехідні матчі, а Епіцентр, найімовірніше, вже не втратить своєї путівки у боротьбі за УПЛ.

Перша ліга, чемпіонська група, 7 тур

Епіцентр (Кам'янець-Подільський) - СК Полтава 3:2 (3:2)

Кам'янець-Подільський, стадіон ім. Г. Тонкочеєва

4 травня, 13:00

Голи: 1:0 - 5 Марусич, 1:1 - 18 Кравчук, 2:1 - 26 пен. Щербак, 2:2 - 28 Стень, 3:2 - 40 Мороз.

Епіцентр: Жмурко, Мороз, Григоращук, Кристін С. (Кристін В., 46), Жмуйда. Ліповуз, Миронюк (Алібеков, 46), Беженар (Глущуку, 62), Ляшенко (Климець, 46), Стень (Полюлях, 67), Кравчук.

НЗ: Чернобай, Бушняк, Бендера.

Головний тренер: Сергій Нагорняк.

Полтава: Варцаба, Бужин, Ходуля, Опанасенко, Коцюмака, Даниленко (Плахтир, 46), Копитов (Стрельцов, 65), Горжуй (Перебора, 74), Одарюк, Щербак, Марусич (Вівдич, 46).

НЗ: Тельнов, Васецький, Клименко, Пось.

Голоний тренер: Володимир Сисенко.

Попередження: Даниленко (22), Марусич (22), Плахтир (74), Глущук (90+1), Тельнов (90+5).