20:25 03.09

У гольовій перестрілці зіграли внічию з Вікторією

Полтавці двічі виходили вперед, але зачепитися за перемогу так і не змогли.

3 вересня у Полтаві на стадіоні Молодіжний СК Полтава приймав сумську Вікторію.

В офіційних матчах команди зустрічалися лише раз. Першою і єдиною зустріччю був матч у сезоні 2021/22. Тоді на виїзді полтавці зазнали мінімальної поразки з рахунком 1:0. Єдиним голом відзначився Андрій Нелін. Він, до речі, залишився у складі сум'ян і після відновлення клубу. Цього літа команди встигли провести один контрольний поєдинок на старті зборів, де також перемогли футболісти з Сум - 2:0.

Виступи на власній арені стали для Полтави вже давно просто якимось прокляттям. Містяни  не перемагають удома вже шість ігор поспіль. Востаннє клуб святкував перемогу в рідних стінах 2 листопада 2022 року у грі проти ФК Гірник-Спорт.

Володимир Сисенко вніс у склад незначні корективи. Так, не зміг сьогодні допомогти команді Богдан Шмигельський, який зазнав ушкодження, а в нападі замість Стрельцова з перших хвилин гри вийшов новачок містян Олександр Вівдич.

Цей матч став ювілейним для Дмитра Копитова, який провів 50 гру у футболці СК Полтава.

Зі старту гри команди показали динамічний футбол. Перший дійсно небезпечний епізод створили гості. Момент виник зі стандарту: Мишенко навісив до штрафного, а Сасовський високо вистрибнув і замикав удар. На щастя, Варцаба зіграв упевнено. У відповідь Вівдич був на ударній позиції, але м'яч не ліг на ногу форварду. Свій же момент відзначитися Олександр віднайшов трохи пізніше. На 30-й хвилині Копитов прострілив на Вівдича, а той у дотик пробив точно у ворота.

Та піти на переву містянам за переваги не вдалося. Гол у роздягальню організував Мишенко - 1:1. Після перерви полтавці зробили відразу дві заміни. Вийшли замість Бужина і Перебори Мігунов та Горжуй. Для останнього цей матч став ювілейним 40-м у професіональній кар'єрі. Саме вихід Горжуя зіграв на руку полтавцям. На 83-й хвилині містяни вийшли вперед: Горжуй отримав передачу з глибини поля, підробив м'яч під удар і відправив футбольний снаряд у сітку воріт.

Але перевага знову протрималася недовго. За лічені хвилини навіс із лівого флангу завершився влучним ударом Вадима Шавріна головою. До фінального свистка полтавці ще мали нагоди відзначитися, але реалізувати свої шанси не змогли. У підсумку бойова нічия 2:2, яка перевала домашню серію поразок, котра тягнулася впродовж 6 поєдинків. Однак безвиграшна серія вдома зросла до семи ігор.