18:11 03.03

У матчі з двома пенальті поступились Скоруку

11-метровий на останніх хвилинах подарував Скоруку перемогу.

3 березня у контрольному поєдинку СК Полтава приймав колегу по дивізіону — томаківський Скорук.

Команди знайомі одна одній давно і стали за історію своїх очних зустрічей у чемпіонаті заклятими суперниками. Так було і в аматорській першості, і в другій лізі, а згодом і в першій. Тому, попри статус контрольної гри, обидва колективи підходили з бойовим настроєм та бажанням визначити сильнішого.

І дійсно: матч не був схожий на пересічний товариський, як це часто буває. Команди з перших хвилин показали, що цього дня буде багато єдиноборств та емоцій.

Уже на другій хвилині гості створили гарну нагоду відкривати рахунок. Шмигельський здалеку пробував пробити по воротах Поповича, але схибив. А вже згодом гості заробили стандарт біля наших воріт. Шмигельський від кутового прапорця зробив простріл, а Малиш пробив точно у сітку - 0:1. Мінімальна перевага протрималася недовго Зовсім скоро наші хлопці провели атаку, Стрельцов мав бути першим на м'ячі, але голкіпер суперника жорстко зіграв на виході у своїх володіннях, ледь не завдавши травми нашому форварду. Євгену навіть знадобилася допомога лікарів. Та, на щастя, все минулося. Арбітр розібрався в епізоді і вказав на точку. Пенальті взявся пробивати Ян Костенко і був влучним - 1:1.

Нічийний результат тримався до останніх хвилин зустрічі (і це, напевне, був би справедливий результат). Втім на останніх хвилинах Шмигельського збив у власних володіннях Пасічник, який нині перебуває на перегляді нашої команди. Пенальті взявся пробивати постраждалий. І не схибив. У підсумку 1:2 - СК Полтава на останніх хвилинах поступається Скоруку у черговому контрольному поєдинку.