15:36 06.02

Упевнена перемога у грі з ворсклянськими юнаками

СК Полтава переграв юнаків з Ворскли.

6 лютого у матчі 3 туру Зимового кубка АФП СК Полтава зустрічався з юнаками Ворскли.

Для команди Володимира Сисенка це третя гра на зимових зборах на відрізку підготовки, який триватиме ще до середини березня. У той час команда Ії Андрущак перебуває на екваторі підготовки, адже чемпіонат U-19 розпочинається вже наприкінці лютого.

У плані турнірної боротьби поточна позиція перед звітним матчем не задовольняла містян, адже лише один заліковий пункт був у скарбничці  команди через безглузду поразку в матчі з Тростянцем та нічию у грі з Маріуполем. Подібна ситуація була і у ворсклян, які програли Металургу та в останньому турі взяли перше очко у недограному матчі з Тростянцем.

У стартовій одинадцятці Володимир Сисенко здійснив одну зміну: Максима Горжуя, який отримав ушкодження, замінив Богдан Шмигельський. Загалом гра відбувалася під диктовку саме першолігового колективу. Полтавці більше володіли м'ячем та гостріше діяли біля воріт суперника. Як наслідок, Копитов уже на перших хвилинах міг виводити номінальних господарів уперед.

Та до забитих голів справа дійшла лише у середині першої 45-хвилинки. Дмитро Щербак віддав передачу на Олександра Вівдича, який вивів містян уперед. Але вже за лічені хвилини помилка іншого Олександра - Мігунова - призвела до того, що рахунок зрівняв Булгатов - 1:1.

Традиційно у другому таймі біло-чорні вийшли на 100% зміненим складом. До звичної когорти футболістів, які виходили у другій 45-хвилинці, долучилися Богдан Васевич, який попередні спаринги пропустив через захворювання, та трійка потенційних новачків: молодий Ростислав Прокопенко та двоє вже досвідчених футболістів Володимир Одарюк та Максим Марусич.

Уже в дебюті тайму біло-чорні швидко повели в рахунку. Подача від кутового прапорця завершилася влучним замиканням головою від Владислава Клименка - 2:1. А за десять хвилин Святослав Шаповалов віддав результативну передачу на Одарюка, який головою філігранно відправив м'яч під дальню стійку. Фінальну ж крапку в протистоянні поставив Євген Стрельцов. Плахтир обікрав захист ворсклян, відпасував на Марусича, той  віддав передачу на Євгена, котрий опинився на ударній позиції і відправив м'яч у сітку.

У підсумку 4:1 - СК Полтава святкує першу перемогу на зимових зборах та здобуває важливі три очки у турнірній боротьбі на Зимовому кубкові АФП. Далі на полтавців очікує заключна гра групового етапу - із запорізьким Металургом. Гра відбудеться 11 лютого о 13:00.

Зимовий кубок АФП, група А, 3 тур

СК Полтава - Ворскла U-19 4:1 (1:1)

Полтава, стадіон Молодіжний

6 лютого, 10:00

Голи: 1:0 - Вівдич, 1:1 - Булгатов, 2:1 - Клименко, 3:1 - Одарюк, 4:1 - Стрельцов.

СК Полтава (1 тайм): Варцаба, Мігунов, Опанасенко, Ходуля, Бужин, Даниленко, Копитов, Перебора, Шмигельський, Щербак, Вівдич.

СК Полтава (2 тайм): Васецький, Коцюмака, Клименко, Підлепич, Пось, Прокопенко, Плахтир, Шаповалов, Одарюк, Марусич, Стрельцов.

Головний тренер: Володимир Сисенко

Ворскла U-19: Гречко, Багінський, Ромонець, Корсун, Селін, Кривобок, Шевченко, Булгатов, Оденцов, Крецуп, Кухта.

НЗ: Ширяєв, Сердюк, Горобець, Хоменко, Амількар, Тищенко, Голобородько, Косимов.

Старший тренер: Ія Андрущак.