18:55 29.10

Упевнено здолали Кремінь в обласному дербі

Полтавці переграли земляків з Кременя.

29 жовтня в обласному дербі СК Полтава вдома приймав кременчуцький Кремінь.

СК Полтава та Кремінь хоч і розділяло перед матчем дві сходинки у турнірній таблиці, однак вони на цьому етапі не є конкурентами в очній боротьбі. Кремінь не так давно вибрався із низів турнірної таблиці та потроху виходить із кризи. Кременчуківці змінили керманича: замість Романа Локтіонова керує клубом Ігор Климовський. Проте поки що Кременю бракує стабільності у результатах. Під керівництвом нового тренера Кремінь програв Металургу та Вікторії, зіграв внічию з Діназом та переграв Гірник-Спорт у попередньому турі.

Щодо нашого колективу, то полтавці продовжують вести боротьбу за чемпіонську п'ятірку. Щоправда, в останніх двох турах ускладнили собі становище, програвши у лобових зустрічах із Маріуполем та Металургом. У матчі 13 туру полтавці у меншості поступилися запорізькому Металургові. Попри поразки у поєдинках із принциповими суперниками, колектив Володимира Сисенка все ще зберігає шанси поборотися за місце у ТОП-5, від якого його відділяє лише одна перемога.

СК Полтава знайомий із кременчуцьким Кременем достатньо давно. Команди неодноразово зустрічалися у контрольних поєдинках. Втім офіційних зустрічей було лише три: дві перемоги в активі нашого колективу та одна перемога на рахунку Кременя.

На звітну гру Володимир Сисенко здійснив кілька замін: через дискваліфікацію припускав матч Дмитро Щербак, тож замість нього в атакувальній зоні вийшов Дмитро Копитов; на вістрі атаки Євгена Стрельцова замінив Олександр Вівдич; в опорній зоні замість Дмитра Плахтиря вийшов Святослав Шаповалов, а замість Ігоря Коцюмаки зіграв Олександр Мігунов.

Команди розпчали дербі без зайвих розкачок. Уже на першій хвилині другий темп атаки містян завершився влучним ударом з лету Дмитра Копитова. Та не встигли наші хлопці порадіти взяттю воріт, як помилка у захисті призвела до того, що Галоян, про якого забули наші оборонці, розстріляв ворота Варцаби. Та вже до шостої хвилини полтавці знову опинилися попереду: Шмигельський подав м'яч від кутового прапорця,  Шаповалов п'ятою спрямував сферу під удар Вівдичу, а той розстріляв ворота своєї колишньої команди - 2:1.

Згодом нагоду відзначитися мав Максим Горжуй, проте трохи був неточним. Але вже невдовзі Максим зміг реалізувати свій шанс. Шмигельський навісив із правого флангу, Горжуй вистрибнув вище всіх і головою спрямував м'яч у ворота без шансів для воротаря. А до перерви Вівдич мав нагоду оформити дубль, коли головою замикав передачу з флангу. Але голкіпер гостей був на місці і нейтралізував небезпеку.

Після перерви гості активізувалися і провели кілька небезпечних атак, але всі вони звелися нанівець діями нашого захисту. Містяни ж змогли згодом загасити ці потуги кременчуківців і забрати м'яч під контроль. А на першій компенсованій хвилині ще й довершили перемогу другим взяттям воріт у виконанні Дмитра Копитова.

У підсумку 4:1 - СК Полтава перемагає, проте залишається на шостій позиції. Наступного туру містяни поїдуть у гості до Вікторії з Сум.

Перша ліга, група Б, 14 тур

СК Полтава - Кремінь (Кременчук) 4:1 (3:1)

Полтава, стадіон Молодіжний

29 жовтня, 14:00

Голи: 1:0 — 1 Копитов, 1:1 — 4 Галоян, 2:1 — 6 Вівдич, 3:1 — 21 Горжуй, 4:1 — 90+1 Копитов

СК Полтава: Варцаба, Бужин, Ходуля, Опанасенко, Мігунов, Даниленко, Шаповалов (Плахтир, 65), Горжуй (Коцюмака, 74), Шмигельський (Перебора, 74), Копитов, Вівдич (Стрельцов, 65).

НЗ: Тельнов, Васецький, Савенков, Гарнага, Клименко.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Кремінь: Матус, Сидоренко, Аркуша (Дудник, 78), Азізов, Костюк (Товкач, 46), Панчишин, Савіцький, Жданович (Кірєєв, 67), Глоба, Галоян (Златьєв, 86), Трофимюк.

НЗ: Оксененко, Дихтярук, П'ятибрат, Рокотянський.

Попередження: Глоба (17), Горжуй (27), Копитов (34), Савіцький (44), Ходуля (52), Аркуша (63), Даниленко (88).