СК Полтава – ФК Великі Кринки – 2:0 (0:0)

СКП: Тельнов, Власенко (Червонцев, 46), Підлепич, Карась, Савенков (Полтавець, 87), Абазов (Мороз, 50), Бакланов, Горжуй (Бут, 66), Кірпіченко (Горбунов, 72), Куімов, Тимченко (Пономаренко, 46).

ВК: Штанько, Лавський, Жениленко (Ніколаєв, 90+2), Костиренко (Львов, 70), Брага, Даниленко, Лапа (Данилейко, 85), Шевченко, Ботвинко (Бігдан, 75), Харчинський (Манченко, 66), Хрієнко.

Попередження: Савенков, Горбунов, Бут - Харчинський, Хрієнко.

Арбітр – Андрій Павлюченко (Лубни).

Перша половина матчу пройшла у рівній боротьбі. М’ячем більше володіли полтавці, а от гості розраховували здебільшого на швидкі контратаки та стандартні положення. Саме розіграш штрафного міг принести підопічним Євгена Данилейка дивіденди у вигляді забитого голу вже на п’ятій хвилині, але удар головою Костиренка був неточним.

У середині тайму чудову нагоду забити втратив Ігор Тимченко, який не зумів переграти у ближньому бою колишнього воротаря УПЛ Артема Штанька. За дві хвилини вже Кірпіченко мав шанс розпечатати воротаря гостей, але не зміг вдало пробити головою метрів із девяти. У відповідь гості організували також два небезпечних моменти поспіль. Спочатку Ботвинко відкотив Даниленку, але м’яч після його удару пройшов поруч зі стійкою. Так само не пощастило Валентину Шевченку. Він намагався з декількох метрів переправити м’яч у ворота п’ятою, проте не влучив.

На початку другого тайму тренер господарів Володимир Сисенко зробив подвійну заміну, яка стала вирішальною у загальному підсумку. Замість Ігоря Тимченка на поле вийшов Олександр Пономаренко, якому судилося стати героєм поєдинку. Саме він розпочав атаку, яку продовжив Максим Горжуй, а завершив взяттям воріт Роман Кірпіченко. Це перший гол форварда у складі полтавців.

А на 63-й хвилині все той же Пономаренко вдало зіграв на добиванні, подвоївши перевагу своєї команди. У підсумку —  впевнена перемога СК «Полтава», яка дозволила команді повернутися на другу сходинку турнірної таблиці.

Результати решти ігор туру: «Колос» (Великі Сорочинці)  – «Лубни» — 2:0. «Інваспорт» (Полтава) – «Локомотив» (Гребінка) — 4:0. Матч «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) – «Олімпія» (Савинці) перенесено на серпень.