Стандарт-Нафтогаз (Нові Санжари) - СК Полтава - 1:2 (0:1)

СН: Українець, Матвєєв, Богданов, Труба, Колесніченко (О. Ротань, 61), Олексієнко, Ничипорук (Мілько, 56), Обревко, Барзій (Пилиповець, 73), Сінчіков (Курбанов, 52), Борсало.
СКП: Тельнов, Власенко, Чижов (Пономаренко, 66), Підлепич, Савенков, Абазов (Мороз, 78), Бакланов, Горжуй (Полтавець, 84), Карась, Куімов, Тимченко (Горбунов, 74).

Арбітр - Чернишов (Кременчук).
Попередження: Обревко – Куімов, Горбунов.

Цей матч можна назвати центральним у другому турі обласного чемпіонату. Обидві команди укомплектовані досвідченими футболістами і ставлять перед собою максимальні завдання. Щоправда, перший тайм значно краще провели гості. Вони володіли перевагою і в дебюті мали декілька небезпечних моментів, щоб відкрити рахунок. Першим перевірив пильність Дмитра Українця після скидки партнера Ігор Тимченко. М'яч після удару нападника став доволі легкою здобиччю для голкіпера. Майже одразу після помилки захисника міг втікати на побачення з кіпером Дмитро Куімов, але довго обробляв м'яч і втратив момент для прицільного удару. На 13-й хвилині чудову нагоду розпечатати гравця дефлімпійської збірної України мав той же Тимченко, проте його удар на себе прийняла стійка.

Свій перший небезпечний момент біля воріт суперника господарі створили лише у середині тайму. Олександр Обревко змусив попрацювати Максима Тельнова – м'яч після удару півзахисника господарів голкіпер перевів на кутовий. На 34-й хвилині полтавцям вдалася чудова контратака, підсумком якої став удар Євгенія Карася – Дмитро Українець парирував постріл. І саме після розіграшу стандартного положення рахунок у матчі було відкрито. Куімов подав із лівого флангу, воротар "Нафтогазу" вибив м'яч, який ліг прямо на ногу Олександру Чижову – 0:1.

Одразу закріпити перевагу гостей мав нагоду Руслан Власенко, але його удар парирував Українець. Під кінець тайму новосанжарці могли зрівняти рахунок, проте удар Обревка заблокував Чижов, а добивання у виконанні Колесніченка парирував Тельнов.

У середині другого тайму полтавцям вдалося подвоїти свою перевагу. Олександр Пономарнко, який щойно вийшов на футбольне поле на заміну, вивів на побачення з воротарем Горжуя. Максим міг пробивати сам, але вчасно побачив свого партнера, що знаходився у більш зручному положенні. Поперечна передача знайшла Куімова і той переправив м'яч у порожні ворота – 0:2.

За декілька хвилин зв'язка Горжуй-Куімова створила ще один гольовий момент, проте Дмитру не вистачило точності у завершальній стадії.

Заміни, зроблені тренером "Стандарта" по ходу тайму принесли свої дивіденди на 78-й хвилині. Спочатку Курбанов зліва зробив навіс на дальню штангу, де ніким не прикритий граючий тренер Дмитро Мілько виконав простріл уздовж лінії воріт. Першим на ударну позицію вийшов Борсало, але не влучив по м'ячу. Зате він виправився вже у наступному епізоді, коли вдало замкнув навіс від кутового прапорця у виконанні Олексія Ротаня. Гол додав сил та емоцій господарям, які кинулися рятувати гру. І, чесно кажучи, пару нагод вирвати нічию у них були. Але до кінця матчу рахунок так і не змінився. Важка перемога гостей.

Крім трьох набраних очок полтавці отримали у подарунок кубок від господарів "Відкриття сезону", яким організатори матчу вирішили нагородити переможця першого поєдинку нового сезону у Нових Санжарах.

Цікаво, що в усіх чотирьох матчах туру перемогу святкували гості.

Результати решти ігор: "Локомотив" (Гребінка) – "Великі Кринки" — 1:2, "Лубни" – "Олімпія" — 1:5, "Інваспорт" – "Колос" (Великі Сорочинці) — 2:3.

Свій наступний поєдинок команда СК "Полтава" проведе вдома 27 червня проти "Інваспорта".