16:32 19.11

Важливі три очки у битві за чемпіонську п'ятірку

Полтавці переграли Діназ.

19 листопада у передостанній грі року СК Полтава приймав удома Діназ із Вишгорода.

Для полтавців цей матч був одним із двох фіналів у боротьбі за чемпіонську п'ятірку. У разі перемоги містяни щонайменше зберігали за собою п'яту позицію. У випадку, коли у паралельному матчі Металург програв би Маріуполю, колектив Володимира Сисенка міг достроково вирішити завдання.

До звітної гри полтавці підходили з триматчевою серією ігор без поразок: дві перемоги та нічия. Також удома полтавці перемогли у двох останніх поєдинках. Натомість Діназ має 10-матчеву серію без перемог: чотири нічиї та шість поразок. Це рекордна для клубу серія у першій лізі. На полі суперника Діназ востаннє перемагав у Полтаві в останній грі сезону 2022/23. Відтоді на виїзді Діназ має дві нічиї та шість поразок.

Команди видали доволі рівний старт гри з невеликою територіальною перевагою полтавців, демонструючи непоганий футбол і непогані швидкості, але відзначитися нікому не вдалося.

Старт другого тайму мав швидкий розвиток. Уже в дебюті зустрічі Вівдич після передачі Копитова зумів витримати лінію і, уникнувши положення поза грою, успішно замкнути цю передачу. За лічені хвилини Бужин з правого флангу відпасував на Щербака, який упевнено доставив м'яч у ворота гостей. 2:0.

Та впевнена перевага протрималася недовго. Уже на 64-й хвилині помилка у захисті призвела до гола у виконанні Андрія Новікова - 2:1.

До кінця тайму полтавці ще мали нагоди відзначитися, найбільша з яких була у Щербака, але Дмитро схибив. Та до завершення гри містяни змогли втримати перевагу і не дати шансів супернику повернутися у гру.

У підсумку 2:1 - СК Полтава переміг Діназ, проте достроково потрапити у чемпіонську п'ятірку не зміг, оскільки Металург та Маріуполь завершили матч унічию (0:0). Доля останніх двох путівок до чемпіонської п'ятірки вирішиться в останньому турі.