Першою кадровою втратою літнього міжсезоння для СК "Полтава" став півзахисник Віталій Собко.

Клуб та гравець завершили співпрацю за згодою сторін. Віталій долучився до містян восени 2020 року. За цей час допоміг команді здобути срібло чемпіонату області, а також виступити в дебютному сезоні у чемпіонаті України серед аматорів. Футболіст провів 5 матчів у чемпіонаті області (330 хвилин), одну гру в Кубкові Полтавщини та 20 поєдинків у чемпіонаті України, де зіграв 877 хвилин та відзначився двома голами.

"Цей сезон видався цікавим для мене, - говорить Віталій Собко, - за цей рік я отримав чималий досвід. Особливо восени у нас був інтенсивний графік. Ми грали на кілька фронтів. Зуміли дійти до фіналу Кубка області, боролися за чемпіонство в обласних змаганнях. Навіть у дебютний для себе сезон на всеукраїнському рівні не вдарили обличчям у багно, майже до останнього боролися за потрапляння до плей-оф першості. Та, на жаль, у деяких поєдинках від нас відвернулася футбольна удача, десь ми не дотисли суперника. Як наслідок, втратили чимало очок та опинилися за бортом фінальної частини турніру.

СК "Полтава" - клуб з амбіціями і однозначно залишить слід у моєму серці. Я вдячний команді за неймовірну атмосферу, за ті емоції, які вдалося пережити у цьому сезоні. Тут я зустрів нових друзів і крутих колег. Окремо хоів би подякувати головному тренерові та керівництву клубу за довіру, їхню неймовірну, а подекуди фанатичну, любов до футболу. Бажаю команді нових звершень і, звичайно, хочу, щоб уже наступного сезону ми побачили цей колектив у професіоналах".

Ми дякуємо Віталію Собку за співпрацю та бажаємо успіхів у подальшій футбольній кар'єрі!