СК "Полтава" нещодавно здійснив гучний трансфер. Клуб поповнив досвідчений Віталій Собко, який устиг пограти за низку професіональних колективів і був донедавна капітаном першолігового краматорського "Авангарду".

Нині футболіст уже провів два поєдинки: у чемпіонаті області проти "Стандарту" та в аматорському чемпіонаті України проти "Зірки". В останній грі Віталій став автором двох результативних передач. Про дебют у клубі та атмосферу всередині команди півзахисник розповів клубній пресслужбі в інтерв'ю .

- Насамперед хочу подякувати Станіславу Майзусу за те, що запросив у команду. Ми з ним спілкувалися. Мені  сподобалося все, що він озвучив. Тут хороший проєкт. У команді все подобається. Хороші хлопці, хороша атмосфера. Сподіваюся, досягатимемо всіх поставлених цілей.

- Ти провів два позитивні  матчі. У поєдинку із "Зіркою" став автором двох асистів...

- Найголовніше, що перемогли. Виконали всі настанови тренера, те, про що він просив. Ми все показали на полі. Хочу привітати команду з перемогою. Суперникові хотілося б побажати набратися досвіду. У них ще все попереду, тому важливо набиратися досвіду. Ми ж рухаємося далі. Розуміємо, що всі важливі протистояння тільки починаються.

- Як прийняли тебе в клубі? 

- Хлопці добре мене прийняли, поставилися з повагою. Я відповідаю взаємністю на полі. Мені імпонує, як гравці ставляться один до одного, як віддаються справі.

- Відчуваєш, що в команді відіграєш роль досвідченого дядечка, який десь підкаже, десь допоможе?

- Я не зважаю на вік. Але, звичайно, чим зможу, тим буду допомагати. Ми один одному допомагаємо, підказуємо. Безумовно, і я буду підказувати, й мені. Це все називається команда!