22:15 02.08

Володіли ініціативою, але програли матч

СК Полтава в обласному дербі поступився Гірник-Спорту та покинув розіграш Кубка України.

2 серпня у Горішніх Плавнях СК Полтава у рамках другого попереднього раунду Кубка України зустрічався з ФК Гірник-Спорт.

Другий похід в історії виступів полтавської команди за кубком починався з другого раунду і відразу з обласного дербі. Принциповий суперник містян давно відомий підопічним Володимира Сисенка. Напередодні звітної гри баланс зустрічей був на користь нашої команди. У попередніх двох офіційних матчах містяни мінімально здолали гірників та один раз звели гру до нічиєї.

Обидва колективи провели невдалий стартовий матч у чемпіонаті. Полтава програла Інгульцю з рахунком 5:0. А Гірник-Спорт з таким же рахунком поступився Лівому берегу.

Цього дня Володимир Сисенко вніс одразу 8 замін у склад команди. Досвідченим Артемові Переборі та Євгену Опанасенку керманич полтавців дав змогу перепочити. В основному ж складі, якщо порівняти з попередньою грою, поставив на ворота молодого Богдана Васецького, на флангах у захисті - Андрія Савенкова та Олександра Пося, у центрі захисту - Іллю Ходулю та Владислава Клименка, в опорній зоні - Владислава Даниленка та Дмитра Копитова, а в атакувальній ланці на флангах - Миколу Бужина і Богдана Шмигельського. На вістрі атаки перебували Дмитро Щербак та Євген Стрельцов.

З перших хвилин полтавці заволоділи ініціативою та вишукували своєї нагоди біля воріт господарів. Так, неодноразово біло-чорні загострювали ситуацію біля воріт суперника після стандартних положень. А під завісу першого тайму удар від Богдана Шмигельського зі штрафного лише дивом парирував голкіпер. На перерву полтавці могли йти і за мінімальної переваги, але арбітр, який був у метрі від епізоду, не поставив чистий пенальті на Дмитрові Копитову, проти якого фолили у штрафному майданчику на 45-й хвилині. Цей момент міг повністю перевернути гру в другому таймі.

Другий тайм розпочався одразу з убивчого епізоду містян. Стрельцов прострілював на Щербака, а Дмитро в дотик бив по воротах, от тільки влучив у голову голкіпера. У другому таймі господарі теж активізувалися. Дебютанту Богдану Васецькому доводилося частіше вступати в гру та не раз рятувати свою команду. Щодо наших моментв, то Павло Замуренко, який вийшов у перерві на поле, в середині другої 45-хвилинки взяв ініціативу на себе і з не дуже вигідної позиції спробував пробити потенційно небезпечно, але неточно. В основний час командам так і не вдалося визначити переможця, тому гра перейшла у два екстратайми.

Додаткові два тайми по 15 хвилин стали змаганням витривалості. Команди майже не створювали епізодів біля воріт одна одної. Та на 110-й хвилині гірникам пощастило. Швидке вкидання аута, відскок м'яча від Вадима Підлепича під удар Мольку - і рахунок у матчі було відкрито - 1:0. За 10 хвилин, які залишалися, полтавці намагалися відквитати втрачене і бодай перевести матч у серію післяматчевих пенальті. Пробивав Гарнага з рикошетом від захисника - м'яч просвистів поруч зі стійкою; після удару Шмигельського в дальній кут м'яч також зрадницьки розминувся зі стійкою.

У підсумку 1:0 - мінімальна поразка, яка вибиває полтавців із розіграша Кубка України. Другий похід за кубком для містян обривається знову у додатковий час і знову на першому етапі.