Головний тренер СК "Полтава" розповів про непросту перемогу його підопічних над ФК "Суми" у третьому турі аматорського чемпіонату України.

Як я і попереджав хлопців,  гра буде дуже важка. Торік у Кубкові України ми зустрічалися з цим колективом. Незважаючи на рахунок, тоді вони справили на нас  дуже приємне враження. Ми дивилися їхні матчі, які вони зіграли вже цьогоріч, і побачили, що команда підсилилася. Гра видалася такою, як ми і очікували. Боротьба, в'язка гра на кожному клаптику поля. Водночас переконаний, що матч був цікавий для глядача. Нерв був присутнім до кінця гри. Тому скажу банальну фразу: важка перемога.

Мала кількість голів - свідчення того, що захист обох команд відіграв на високому рівні?

Якщо взяти 90 хвилин, то ми мали щонайменше 4 стовідсоткових нагоди забивати. Повинні були забивати, напевне, раніше. На початку другого тайму були нагоди, у першому таймі у Савенкова був шалений момент. Коли ти не забиваєш  у такій важкій грі, звичайно, вона стає нервовою.

Після перерви заміни були спрямовані на атаку...

Ми освіжили гру. Претензій до хлопців не було. Заміни були тактичні. Ті, кого замінили - Беслан і Дмитро -  виконали установку сповна, але трохи треба було додати швидкості,  урізноманітити гру.  Як наслідок -  нам це вдалося.

Цей матч став дебютним для Сергія Лобойка.

Селекційна робота не зупиняється ніколи. Нам вдалося домовитися з Сергієм. Він досвідчений гравець, я його знаю ще за виступами у ''Геліосі'', коли він був зовсім молодий. Ми дуже хотіли, щоб він приєднався до нас. Дякуємо йому і Собку, що футболісти приєдналися до команди. Переконаний, вони нам допоможуть.