15:34 17.09


Володимир Сисенко: "У нас були шанси звести гру до нічийного результату"


Головний тренер СК "Полтава" про гру 4-го туру з ЛНЗ.

СК "Полтава" у матчі 4-го туру першої ліги поступився черкаському ЛНЗ. Головний тренер "містян" Володимир Сисенко поділився емоціями від протистояння з одним із лідерів першості.

Оцінювати гру команди позитивно, коли ти поступився, буде не зовсім коректно. Думаю, ми мали шанси звести гру до нічийного результату - щонайменше було два убивчих моменти, зокрема вихід Яна Костенка у першому таймі й Максима Горжуя у другому таймі, де Максим  просто неймовірно переграв свого опонента. Але віддам належне й голкіперу суперника, який зіграв упевнено. Загалом результат завжди справедливий. Якщо одна команда реалізувала свої моменти, а інша ні, то говорити, що матч міг би завершитися внічию, апріорі неправильно. Тому вітаю ЛНЗ із заслуженою перемогою.

- Чого не вистачило вашій команді? Досвіду чи якихось інших речей?
- Безумовно, нашим хлопцям ще потрібно набути досвіду. Я попереджав у першому таймі, що непотрібні дрібні фоли грають на руку суперникові, зокрема коли він може використати стандартні положення. Якщо згадати пропущений гол, то помилка Щербака призвела до необов'язкового фолу. Штрафний удар біля наших воріт завершився голом. Ми ж мали, як я вже зазначав, два вбивчі моменти, але нам не вистачило майстерності в реалізації. Досвіду не вистачило в епізодах, де заробили дрібні фоли. Ну, а суперник, безумовно, сильний. Це клуб, який озвучив свої амбіції, наміри. За своєю інфраструктурою ця команда - один із фаворитів у боротьбі за УПЛ.

- Вкотре у ворота вашої команди було призначено пенальті. Чи не стають одинадцятиметрові удари сумною закономірністю у матчах за участі СК "Полтава"?
- Без коментарів.