22:04 11.08

Втратили очки у матчі з Маріуполем

Полтавці у більшості розписали мирову з колективом Олега Краснопьорова.

11 серпня у Борисполі на стадіоні Колос ФСК Маріуполь приймав СК Полтава.

Обидві команди грають у щільному графіку: цього понеділка клуби проводили зустрічі 2 туру, а вже за три дні мали очне протистояння. Колективи знайомі один одному за виступами ще з часів другої ліги, коли Маріуполь виступав під назвою Яруд. За цей час команди зіграли чотири матчі: двічі перемогу святкували полтавці, один раз матч завершився нічиєю, а остання гра закінчилася перемогою маріупольців. До речі, останнє протистояння ознаменувалося скандалом через три епізоди, коли арбітр "помилився" на користь маріупольців.

Старт сезону для господарів можна занести до успішних. У стартовому турі колектив Олега Краснопьорова зіграв внічию з ФК Вікторія. Потім пробився до третього раунду Кубка України. А от в останньому турі біло-зеленим не вистачило везіння у грі з Гірник-Спортом, де маріупольці зазнали поразки. Полтавці ж почали сезон невдало, поступившись Інгульцю в чемпіонаті та Гірник-Спорту в Кубкові. А от останній тур став ковтком свіжого повітря, адже полтавці в гідному протистоянні переграли одного з фаворитів групи - ФК Лівий берег. Тому до звітного протистояння СК Полтава підходив у піднесеному настрої.

Володимир Сисенко здійснив одну зміну у стартовому складі: замість Андрія Савенкова вийшов Олександр Мігунов. Старт гри показав, що полтавці прогнозовано гратимуть першим номером. Уже в дебюті зустрічі Стрельцов був на ударній позиції і міг відкривати рахунок після передачі від Шмигельського, однак пробив у захисника суперника, котрий залишався останнім на лінії воріт. Містяни більше володіли ініціативою, створювали епізоди. Так, Шмигельський здалеку цілив у дальню дев’ятку воріт, проте виявився трохи невлучним. Не менш гострим був удар і у виконанні Даниленка, котрий з лету пустив м‘яч трохи вище перекладини. Що ж створив суперник? Загалом маріупольці не часто виходили в контратаки, а небезпеки біля воріт Варцаби практично не було.

Наприкінці першого тайму гравець Маріуполя Булгаков підготував підґрунтя для того, щоб залишити свою команду в меншості. Під час кутового він вирішив проявити свої нефутбольні вміння, поклавши у стилі борців Опанасенка на лопатки, за що справедливо отримав жовту картку. Цей момент мав своє продовження у другому таймі: у дебюті другої 45-хвилинки цей же футболіст ледь не затоптав Даниленка, за що був покараний другим гірчичником та залишив своїх партнерів по команді у меншості.

Гра у більшості давала шанс і сподівання на успішний результат. Спочатку Стрельцов мав ще один убивчий шанс відзначитися, але пробив повз рамку.  Доволі швидко інший епізод полтавці нарешті реалізували. Шмигельський прострілив, влучив у захисника, м'яч відлетів під удар Щербаку, котрий вклав усього себе в удар і прошив ворота суперника -0:1.

Гра в більшості й мінімальна перевага дозволила нашим хлопцям тримати гру під своїм контролем, катаючи футбольний снаряд зі сторони в сторону. Все йшло практично ідеально до останніх хвилин основного часу, поки маріупольці не отримали право пробити кутовий. Шушко навісив до штрафного майданчика, а Гарнага, який хвилинами раніше з’явився на полі, ненароком направив снаряд до власних воріт -1:1.

Щоб вибороти перемогу, залишалося зовсім обмаль часу. Мабуть, найкращий момент для переможного удару був у Горжуя. Але Максим не зміг якісно головою завершити навіс від колеги по команді. У підсумку 1:1 - СК Полтава втрачає очки у грі з ФСК Маріуполь. Наступний матч полтавці проведуть удома. Суперником стане запорізький Металург. Матч відбудеться 19 серпня на стадіоні Молодіжний. Початок гри о 16:00.