20:21 10.09

Взяли реванш за поразку в Кубкові

Полтавці переграли Гірник-Спорт в обласному дербі.

10 вересня СК Полтава у гостях зустрічався з Гірник-Спортом із Горішніх Плавнів.

Зустрічі на полі гірників для полтавців стали дуже непростими. Торік містяни не змогли у більшості повезти три очки з Горішніх Плавнів. А цього сезону в матчі другого попереднього етапу Кубка України поступилися в додатковий час. Тому на дербі до земляків полтавці їхали суто за перемогою. Ще й з позиції турнірної боротьби ця звитяга мала солідний зиск: у разі перемоги СК Полтава піднялася б  на третю позицію.

На звітне протистояння Володимир Сисенко здійснив дві зміни в основному складі стосовно флангів півзахисту: праворуч вийшов Горжуй замість Бужина, а ліворуч - Мігунов замість Перебори. В іншому стартова одинадцятка не зазнала змін. Через травми пропускали гру двоє гравців - Єгор Коваленко, який досі оговтується від отриманої ще минулого сезону травми, та Богдан Шмигельський, котрий після ушкодження ще повністю не відновився, щоб потрапити до заявки на матч.

Уже в дебюті зустрічі полтавці відзначилися швидким голом. Стрімка атака містян завершилася прострілом від Горжуя, на який відгукнувся Вівдич. Для Олександра  це другий гол у двох матчах за Полтаву, а для Максима - перша результативна передача у цьому сезоні.

За лічені хвилини рахунок міг подвоювати Копитов, котрий бив з лету по воротах суперника, але м'яч після удару Дмитра просвистів біля стійки. Замість того щоб закріпити перевагу, полтавці припустилися помилки і пропустили гол. Екеміні Еффіонг не без долі випадку підсік головою м'яч, після чого футбольний снаряд звалився у ворота.

Уже в першій 45-хвилиці Володимиру Сисенку довелося робити заміну. Не зміг продовжувати гру центральний захисник Ілля Ходуля. Його на полі замінив Владислав Клименко. СК Полтава більше володів м'ячем, проте перетворити цей показник у реалізовані моменти до перерви так і не зміг.

Після перерви полтавці знову відносно швидко вийшли вперед. Дмитро Щербак високо вистрибнув у штрафному майданчику та після подачі від Горжуя вколотив м'яч головою у сітку - 1:2. Розуміючи, що перевага в один м'яч замала, керманич полтавців зробив одразу потрійну заміну, спрямовану на атаку. На флангах Горжуя і Мігунова замінили Бужин і Перебора, а на вістрі атаки Вівдича замінив Стрельцов. Останні двоє, до речі, стануть героями епізоду вже за лічені хвилини перебування на полі. Євген боровся на другому поверсі за м'яч та був першим на м'ячі, проте захисник Євгеній Мороз підштовхнув нашого форварда. Епізод не залишився поза увагою арбітра, котрий вказав на 11-метрову позначку. А удар з точки реалізував Артем Перебора - 1:3.

Перевага у два м'ячі дозволяла полтавцям почувати себе комфортно впродовж того відрізка часу, що залишився. І хоч гірники зуміли здійснити кілька випадів, до серйозної небезпеки вони не призвели. Тож 1:3 - СК Полтава перемагає та бере реванш за кубкове протистояння. Далі на містян очікує ще один виїзд. У передостанньому поєдинку першого кола полтавці поміряються силами з вишгородським Діназом.