Автор дубля у ворота кропивницької "Зірки" Євгеній Карась поділився емоціями від переможного для полтавців матчу.

Гра вийшла дуже енергозатратною. Суперник був молодий, агресивний. Хоч ми й забили 7 м'ячів, але вони грали достойно, боролися до кінця й створювали нам проблеми.

Мабуть, в першому таймі суперник навіть здивував?

Так, змісили нас попотіти у першому таймі. Грали достатньо дисципліновано, що вони, що ми й гра була рівна з невеликою нашою перевагою. Але в другому таймі досвід переміг молодість, тому ми змогли дотиснути й забили ще шість м'ячів.

Швидкий гол на старті другого тайму став переломним моментом у матчі?

Я вважаю, що так. Вони на старті другого тайму, напевно, хотіли відігратися, а отримали атаку у відповідь, після якої був гол. Для них це було неочікувано. Рахунок 2:0 і їм вже було важче морально зібратися.

Тобі вдалося оформити дубль. Які емоції?

Для мене це перший дубль за СК "Полтава", тому я дуже радий. Матч вдався!