13:51 08.07


Юрій Фоменко залишив СК "Полтава"


Дякуємо за співпрацю!

Один зі старожилів команди, людина, яка пам'ятає перший великий тріумф містян, Юрій Фоменко завершив співпрацю з клубом за згодою сторін.

Попередній сезон був для Юрія не з легких: важка травма, після якої він оговтувався дуже довго, а далі повернення на футбольне поле. Упродовж весняної частини сезону Юрій провів 9 матчів, відзначився 2 голами, зокрема у ворота "Кривбасу-2" та "Легіонера". Сумарно провів 304 хвилини на полі.

"Було класно зростати разом з клубом, адже я і СК "Полтава" були разом фактично з першого дня, - говорить Юрій Фоменко. - Ми зростали від команди, яка виступала на чемпіонаті області та брала чемпіонство, до фактично клубу, котрий став учасником другої ліги. Я дякую всім, хто нас підтримував і підтримує, дякую тренерові, керівництву клубу. Тут зібралися справжні фанати своєї справи, які, сподіваюся, доведуть клуб до нових вершин. Окремо відзначу прагнення Сергія Іващенка збудувати справжній клуб з дитячо-юнацькою школою та стадіоном. І я переконаний, що все  в нього вийде. Ми, сподіваюся, ще неодноразово побачимося на футбольних полях".

Клуб дякує Юрію за співпрацю та бажає успіхів у подальшій кар'єрі.