23:43 06.07

Забили два, пропустили чотири: СК "Полтава" поступився "Альянсу"

"Містяни" програли першоліговому середняку.

6 липня СК "Полтава" поїхав у гості до Охтирки, де в контрольному поєдинку протистояв середняку першої ліги "Альянсу" з Липової Долини.

Команди вже не вперше зустрічаються в спарингах. Торік, коли СК "Полтава" ще мав аматорський статус, колектив із Сумщини здобув розгромну перемогу. Цього року містяни вже не здалися так легко досвідченішому колективу і доволі швидко повели в рахунку. Горжуй отримав пас з глибини від Щербака і вирвався назустріч голкіперу. Удар завершився результативно для нашого колективу. Невдовзі ідентичний момент стався біля воріт суперника, щоправда, асистував Горжую вже Даниленко - 2:0.

Ще раніше Яременко міг стати як автором голу, так і автором результативної передачі. Однак його удар у ближню дев'ятку воріт дивом витягнув воротар господарів,  а простріл був блокований захисниками.

Голи неабияк розлютили "Альянс", і колектив Юрія Ярошенка кинулися відіграватися. І це їм вдалося під завісу першого тайму. На 31-ій хвилині Ян Вічний, що нині перебуває на перегляді у СК "Полтава", потягнув два гарматних удари від суперника, але з атакою вже третім темпом у виконанні Агапова ні голкіперу, ні захисникам не вдалося  впоратися - 1:2.

А згодом бенефіс Агапова продовжився. Спочатку він установив паритет після навісу від Ярошенка. А вже у компенсований арбітром час зумів вивести свою команду вперед.

У другому таймі Володимир Сисенко дав спробувати свої сили не лише старожилам клубу, а й потенційним новачкам. Та змінити хід гри не вдалося. На старті другої 45-хвилинки Даниленко сфолив у власних володіннях. Арбітр вказав на "точку", а пенальті реалізував потенційний новачок "Альянсу".

У другому таймі тренери експериментували, тому нечисленна охтирська публіка голів більше не побачила. У підсумку 4:2 - СК "Полтава" програє "Альянсу''. Уже 11 липня "містяни" проведуть черговий спаринг. На НТБ "Металіст" під Харковом полтавці зустрінуться з дебютантом УПЛ - харківським "Металістом-1925".

Контрольний поєдинок

6 липня, 18:00

Охтирка, стадіон "Нафтовик"

"Альянс" (Липова Долина) - СК "Полтава" 4:2 (3:2)

0:1 - 9 Горжуй, 0:2 - 19 Горжуй, 1:2 - 32 Агапов, 2:2 - 44 Агапов , 3:2 - 45+2 Агапов, 4:2 - 54 пен ГНП.

СК "Полтава" 1 тайм: Вічний, Савенков, Таранушич, Томенко, Бужин, Горжуй, Даниленко, Абазов, Яременко, Щербак, Стрельцов.

СК "Полтава" 2 тайм: Тельнов, Куімов, Таранушич, Томенко, Зоря, Шмиголь, Даниленко (Бужин, 73), ГНП, ГНП, Щербак (Пономаренко, 60), Стрельцов (Яременко, 60, ГНП, 77).