СК Полтава — Ворскла (U-19) — 1:2

СКП: Старовойтов, Жила, Підлепич, Карась, Савенков (Горбунов 60), Абазов (Пономаренко 46), Бакланов, Горжуй, Шмиголь, Куімов, Тимченко.

З різних причин головний тренер СК «Полтава» Володимир Сисенко не міг задіяти у матчі багатьох гравців команди — Тельнова, Гриня, Бута, Фоменка, Зорю, Власенка, Полтавця. Втім, треба віддати належне юним ворсклянам, які діяли мобільно, швидко, агресивно.

Рахунок відкрили «містяни» — після пасу Горжуя на Тимченка, у боротьбі з форвардом захисник ворсклян забив у власні ворота — 1:0. Але ще до перерви ворсклянам вдалися дві швидкі та ідеально виконані контратаки, які завершилися результативно.

Після перерви Олександр Чижов зробив чимало замін, освіживши гру. У Володимира Сисенка такої можливості не було. За рівної боротьби обидві команди мали моменти, але більше не забивали. В одному з епізодів Ігор Тимченко випередив воротаря та надіслав м'яч у сітку, але арбітри зафіксували офсайд у форварда.

Після трьох вихідних команда СК «Полтава» розпочне підготовку до представницького турніру у Харкові — «Перша столиця», який стартує 7 березня.