11 травня у Полтаві на стадіоні Молодіжний у матчі 8 туру першої ліги чемпіонської групи СК Полтава зустрічався з ФК Кудрівка-Нива з Київщини.

У першому колі полтавці втратили перемогу над цим суперником, ведучи двічі по ходу гри, але в підсумку завершили протистояння бойовою нічиєю. Звітний матч розвивався немов під копірку.

Напередодні звітної гри полтавці не дорахувалися одного з ключових гравців оборони Євгена Опанасенка, який зазнав ушкодження. Також не зміг розраховувати Володимир Сисенко на Дмитра Плахтиря, який пропускав матч через перебір карток.

Старт гри був більш ніж багатообіцяючий. Полтавці нав'язували боротьбу суперникові й змогли відкрити рахунок. Максим Марусич зрячою передачею знайшов у штрафному майданчику гостей Дмитра Щербака, який зумів прийняти м'яч і з лівої ноги пробити точно в ціль. Гол команда присвятила Богдану Шмигельському, який днями став батьком. У родині нашого півзахисника народився син. Невдовзі вже Марусич міг бути героєм епізоду. Максим намагався завершити подачу від Одарюка, але вона була дещо незручною.  Відігравши 17 хвилин, команди вимушено пішли на позапланову перерву, пов'язану із повітряною тривогою.

Уже після тривоги полтавці зорганізували другий гол. Дмитро Копитов отримав передачу з глибини поля і завершував ударом головою. У цей момент захисник гостей штовхав Дмитра, але суддя не зупинив гру. Захист гостей немов завмер і вже не став перешкоджати м'ячу, котрий спокійно закотився у ворота Романа Льопки, який, до речі. невпевнено грав на цьому виході - 2:0. Невдовзі вже Максим Горжуй міг довершувати красивим ударом результат матчу, проте, пробиваючи з кута штрафного майданчика, лише сколихнув поперечину. А Володимир Одарюк, будучи на ударній позиції, просто дивом не влучив у сітку воріт Льопки.

А далі гра немов перевернулася догори дригом. До перерви гості зуміли не лише скоротити відставання, а й зрівняти рахунок. Обидва голи прийшли з правого флангу оборони. Спочатку Дмитро Коркішко на замасі прибрав Бужина і пробив у дальній кут воріт Варцаби. А потім Вечурко майже за подібним сценарієм зрівняв рахунок.

Після перерви не можна сказати, що команди балували вболівальників великою кількістю епізодів. Скоріше переважали напівмоменти. Найреальніший шанс у нашої команди був у виконанні Марусича, який під тиском захисників не зміг завдати потужного удару. Бужин прицільно навішував на Стрельцова, який вийшов на заміну. Втім Льопка зумів випередити нашого форварда й момент звівся нанівець. А крапку в матчі поставили гості на останніх хвилинах. Клименко сфолив проти Рогозинського. Арбітр призначив пенальті. А удар з 11 метрів реалізував Фальковський. Варцаба вгадав напрямок удару, але відбити не зумів.

Тож 2:3 - СК Полтава поступається Кудрівці-Ниві та зазнає четвертої поспіль поразки.