20:21 23.02

Здолали Дружбу у грі з шістьма голами

Полтавці провели черговий спаринг.

23 лютого у рамках підготовки до весняної частини сезону СК Полтава приймав друголіговий колектив Дружба з Мирівки.

ПФК Дружба нині серед лідерів у дивізіоні й веде боротьбу за підвищення в класі. Клуб після осінньої частини сезону посідає третю сходинку і входить до когорти команд, які найменше в лізі пропускають. Проте із забивними спроможностями команда з Київщини поки що не може скласти конкуренцію своїм опонентам. Сам колектив є дебютантом ліги і ще минулий сезон проводив у аматорській першості. Однак, попри статус новачка, команда має великі амбіції щодо підвищення в класі.

Гра у Полтаві стартувала із затримкою на 30 хвилин, оскільки Ворскла, яка саме тренувалася на стадіоні Молодіжний, затрималася на тренуванні.

У звітному протистоянні полтавці не могли розраховувати на трьох виконавців, які зазнали ушкодження: Іллю Ходулю, Ігоря Коцюмаку та Максима Марусича. В іншому ж у старті Володимир Сисенко здійснив три заміни. З перших хвилин вийшли зліва у захисті Олександр Пось, у центрі захисту Владислав Клименко та в нападі Олександр Вівдич.

Старт гри вийшов дуже динамічним. Уже на другій хвилині містяни реалізували стандарт. Євген Опанасенко вдало зіграв у завершальній стадії та записав взяття воріт до свого активу. Полтавці більше володіли ініціативою, але закріпити свою перевагу і навіть довести рахунок до розгрому змогли лише під завісу поєдинку. Спочатку вчорашній іменинник Олександр Вівдич у стрімкій контратаці вирвався на ударну позицію і пробив точно в ціль.

А за лічені секунди до фінального свистка Володимир Одарюк після передачі від Артема Перебори без жодних вагань поклав м'яч під дальню стійку - 3:0.

Після перерви Володимир Сисенко здійснив дві заміни. На фланзі замість Одарюка вийшов Максим Горжуй, а замість Вівдича - Євген Стрельцов.  На 60-й хвилині Володимир Сисенко випустив решту футболістів, які перебувають в обоймі команди. Дружба дещо перехопила ініціативу і в середині другої 45-хвилинки розмочила рахунок. Полтавці змогли врятувати ворота після першого й другого темпу атаки Дружби, але з добиванням від Головка впоратися не змогли - 3:1.

А за 10 хвилин до завершення гри гості змогли взагалі влаштувати справжні гойдалки, скоротивши рахунок до мінімуму. Вадим Підлепич сфолив у власних володіннях, Орендочка вказав на точку. Пенальті реалізував Сторчоус.

Але інтрига в матчі так і не збереглася. Стрельцов за лічені хвилини вдало замкнув передачу від кутового прапорця та зняв усі питання про переможця в грі. У підсумку 4:2 - СК Полтава переграє Дружбу в матчі з шістьма голами.