16:47 25.02

Зіграємо у матчі за третє місце на Кубкові Пожечевського

Полтавці програли новоснжарському Стандарту.

25 лютого у півфінальному матчі Кубка Пожечевського-2023 СК Полтава протистояв одному з лідерів обласних змагань - Стандарту з Нових Санжар.

Звітний матч був третім для нашої команди за останні півтора тижня, тому через серйозні навантаження у грі нашого колективу відчувалася втома. Хоча з перших хвилин футболісти й увімкнули пресинг, втім створити велику кількість нагод біля воріт досвідченого Віталія Постранського не вдавалося. Натомість на 19 хвилині зустрічі помилка у захисті призвела до того, що Вергун вирвався з-під опіки Савенкова і пробив влучно у ворота Поповича - 0:1.

Проте мінімальна перевага Стандарту протрималася 5 хвилин. Масована атака полтавців завершилася тим, що новачок клубу Павло Замуренко прострілив, а Дмитро Щербак у дотик доправив м'яч у сітку.

До перерви полтавці мали змогу навіть виходити вперед. Але блискуча гра Постранського не залишила шансів для того, щоб змінити рахунок на табло.

Після перерви ФК Стандарт швидко зумів знову вийти вперед. Момент виник зі стандартного положення: Вергун подав до штрафного майданчика, а Киричук зумів дотягнутися до м'яча і спрямувати його в сітку - 1:2.

Протягом наступного відрізка гри команди демонстрували багато боротьби, неодноразово порушували правила, однак конструктивних дій майже не продемонстрували. У підсумку 2:1 - ФК Стандарт рухається у фінал, а наш колектив побореться за третю сходинку на турнірі. Суперником містян стане Дружба з Очеретуватого, яка програла свій півфінал запорізькій молоді.