19:37 28.06


Злива стала на заваді спільному тренуванню з "Ворсклою"


Дощ не дав змоги дограти поєдинок із земляками.

28 червня СК "Полтава" провів спільне тренування з ФК  "Ворскла".

Близько місяця тому команди вже зустрічалися, і тоді визначити переможця не вдалося. Поєдинок завершився бойовою нічиєю 2:2 на стадіоні "Лтава". Цього ж разу команди грали на центральній арені обласного центру.

До тренування "містяни" підійшли з двома втратами. Володимир Сисенко не міг розраховувати на Вадима Підлепича та Дениса Руденка, котрі поки не займаються в загальній групі через ушкодження. "Ворскляни" ж підійшли до цього матчу вже більш бойовим складом з кількома лідерами - Русланом Степанюком, Володимиром Чеснаковим та Ігорем Пердутою.

Матч, попри різницю у класі, як і місяць тому, був доволі рівним. Наші хлопці не поступалися своїм більш досвідченим колегам. Як наслідок, у першому таймі "малиново-золоті" не дали суперникам  створити біля власних воріт  жодного справді гострого епізоду.

Другий тайм також проходив у рівній боротьбі. І якби не цей непотрібний фол Богдана Бичкова у власних володіннях проти Артема Кулаковського, то хтозна, як би далі склалася доля матчу. Пенальті реалізував сам постраждалий, вивівши господарів уперед. А далі в гру внесла серйозні корективи погода. Сильна злива з градом накрила Полтаву та могла перетворити подальший матч на водне поло. Однак рефері вчасно відправив команди до підтрибунних приміщень стадіону. Далі колегіально колективи вирішили не догравати поєдинок.

Можливо, саме ті недограні хвилини могли б ще вплинути на результат, але у футболі немає умовного способу. Тож 1:0 - мінімальна поразка від земляків-ворсклян.

Фото: Артем Лобанов, пресслужба ФК Ворскла.