17:52 06.11

Знову програли ЛНЗ

Полтавці не змогли відібрати очки у лідера.

6 листопада у матчі 11 туру VBET UA Перша СК "Полтава" приймав черкаський ЛНЗ.

Матч завершував програму 11 туру і фактично претендував на звання центрального, Адже обидві команди займали місця у чемпіонській четвірці. Якщо черкасці від самого початку сезону опинилися серед лідерів, то ''містяни'' до четвірки потрапили лише днями - після перемоги над "Гірник-Спортом".

Полтавці до гри  підходили після надважкого графіка, провівши, крім запланованих, ще й перенесений матч 1 туру, а більшість гравців основного складу зіграли близько 180 хвилин.  Тож за тиждень  полтавці встигли розписати мирову з "Металургом" (1:1) та переграти мінімально "Гірник-Спорт" (1:0).  Останні 4 матчі полтавці не знали гіркоти поразок (дві перемоги та дві нічиї).

Натомість ЛНЗ в останньому турі втратив очки: у грі з іншим колективом із Полтавщини - "Кременем" - підопічні Олександра Ковпака зіграли внічию 1:1. Звітний тур вирішував для команд і низку локальних завдань. Так, у разі перемоги полтавці могли піднятися на третю сходинку, а ЛНЗ - стати одноосібним лідером.

Старт гри, як іі матч загалом, не був надвидовищним. Команди демонстрували чимало боротьби, а от до гострих моментів справа доходила вкрай рідко. Але саме гості завдали перший  по-справжньому небезпечний епізод. Хамелюк віддавав під удар Галенку, а той влучив у поперечину. У відповідь Щербак вирвиався у контратаку і пробував перекинути воротаря, який вийшов далеко за межі своїх володінь, але був неточним.

Згодом уже Тищенко намагався пробити головою під дальню стійку, на щастя, неточно. Полтавці ж мали шанс виходити вперед на 16-й хвилині після стандартного положення. Костенко навішував від кутового прапорця, а Щербак намагався замкнути передачу ударом головою. М'яч влучив у сітку, щоправда, зі зворотнього боку.

Невдовзі Сергій Копил намагався перевірити на пильність Яна Вічного. М'яч просвистів над поперечиною. У відповідь Сергій Каретник з близької дистанції пробив по воротах, але голкіпер гостей парирував удар. На 32-й хвилині Дмитро Копитов гарно подавав на дальню стійку, і тільки зусилля Солдата завадили м'ячу дійти до адресата.

А далі гості вийшли вперед. У ворота Вічного прийшов дуже нелогічний гол: подача зліва у штрафний майданчик, де Ярослав Галенко виграв другий поверх і відправив м'яч у сітку - 0:1.

До перерви команди встигли обмінятися епізодами. Замуренко ударом з лінії штрафного перевірив пильність Вічного. Натомість Каретник гарно знайшов Бичкова, однак Богдан затягнув з ударом і голкіпер суперника встиг перехопити м'яч. На перерву команди так і пішли за мінімальної переваги гостей.

Другий тайм не був настільки цікавим для вболівальників. Команди фактично не доходили до воріт одна одної, а гра будувалася виключно на боротьбі у центрі поля. Хоча під кінець зустрічі полтавці й активізувалися, але то бракувало викнавчої майстерності, то арбітр знімав епізоди, які могли б продовжити небезпечну атаку полтавців. Один із таких стався вже в компенсований арбітром час. Валерій Гайван філігранно ногою прийняв м'яч, але суддя примудрився сигналізувати про гру рукою. Де? Питання відкрите. Та й останній аут у безпосередній близькості до володінь черкасців суддя так і не дозволив провести, давши фінальний свисток. У підсумку 0:1 - полтавці переривають свою безпрограшну серію і опускаються на 5-ту позицію, а ЛНЗ завдяки перемозі стає одноосібним лідером Групи "Б" VBET UA Першої.