18:53 27.05

Знову здолали "Кремінь"

Спільне тренування з кременчуківцями завершилося розгромною перемогою

27 травня СК "Полтава" провів чергове спільне тренування із земляками з кременчуцького "Кременя".

Попередні дві зустрічі команд першої та другої ліг завершилися розгромом у виконанні "містян" із сумарним рахунком 12:0. Та, попри все, гості не полишали надій взяти реванш. Однак матч, який став фіналом спільного тренування, вчергове довів перевагу нашої команди над суперником з першої ліги.

Полтавці стрімко розпочали протистояння, увімкнувшись одразу  в боротьбу. Тож до п'ятої  хвилини вже мали комфортну перевагу в 2 м'ячі. Обидва голи стали логічним завершенням стандартних положень. Спочатку Валерій Курилєх вправно зіграв на замиканні, доправивши м'яч у сітку воріт своїх експартнерів. А вже за мить Дмитро Щербак красивим ударом закрутив м'яч у дальню "дев'ятку" воріт.

Після стрімкого старту гості кинулися відіграватися. Скориставшись помилкою у захисті, вони звели відставання до мінімуму. Та все ж на більше не спромоглися. Натомість "містяни" продовжили нарощувати перевагу. Черговий стандарт біля воріт "синьо-білих" завершися вдалим замиканням у виконанні Олександра Томенка. А в середині тайму Єгор Коваленко довів до логічного завершення чергову гостру атаку "Полтави".

Після перерви полтавці знову забили. Максим Горжуй міг вколотити м'яч у сітку, проте футбольний снаряд не ліг на ногу, що не завадило продовжити атаку. М'яч довго гуляв поміж гравців у штрафному майданчику, аж поки не потрапив під удар Богдану Бичкову, котрий опинився у потрібному місці в потрібний час та відзначився у воротах своєї колишньої команди.

Догравали полтавці у меншості. Максим Горжуй без злого умислу  сфолив на підступах до власних воріт, але рефері вирішив покарати нашого гравця прямою червоною карткою. Та чисельна перевага "Кременя" на полі була зовсім непомітною, тому якихось серйозних нагод гості так і не створили.  Полтавці теж не змогли скористатися підхожим моментом, щоб забити. У підсумку 5:1 - СК "Полтава" вчергове довів свою перевагу над земляками з "Кременя".