17:39 23.09

Зняли прокляття домашньої арени

Полтава переграла Чернігів у заключному матчі першого кола.

23 вересня СК Полтава у рамках 9 туру першої ліги групи Б приймав ФК Чернігів.

СК Полтава та ФК Чернігів уперше перетнулися в офіційних матчах минулого сезону. Історія зустрічей налічувала лише два протистояння. Домашній матч торік завершився непростою нічиєю, а от на виїзді містяни здобули мінімальну перемогу.

До гри з чернігівцями СК Полтава підходив у статусі фаворита. Колектив Володимира Сисенка після важкого старту зміг видати чотириматчеву серію без поразок, завдяки якій опинився на 4 сходинці у групі. Могли б полтавці йти й вище, якби не втратили минулого туру на останніх хвилинах гри перемогу над Діназом. Чернігівські тигри напередодні звітного протистояння перебували на  передостанній сходинці, програвши шість із восьми ігор цього сезону. І від перебування на останній позиції жовто-чорних врятувала лише перемога в останньому турі над Гірник-Спортом.

На матч із ФК Чернігів Володимиру Сисенку довелося зробити кілька замін. Праворуч у захисті замість Пося, який зазнав ушкодження на тренуванні, вийшов Бужин. На флангах півзахисту замість Горжуя і Мігунова перебували Перебора та Шмигельський.

Зі старту гри команди не балували великою кількістю моментів. Один із перших видався на 13-й хвилині, коли удар Щербака парирував голкіпер "тигрів". На жаль, на добивання ніхто з наших гравців не встиг. У відповідь простріл з лівого флангу міг завершитися дуже небезпечно біля воріт Ігоря Варцаби, на щастя, захисники змогли вибити м'яч і відвести небезпеку.

Шанс відкривати рахунок був у Опанасенка, проте удар Євгена заблокували захисники. Згодом отримали нагоду зі штрафного, який виконав Шмигельський, от тільки удар Богдана пройшов вище воріт. Та свою можливість забити містяни реалізували під завісу першого тайму: Коцюмака з радіуса впевнено пробив у кут воріт - 1:0.

Після перерви полтавці продовжили пошук своїх епізодів. Так, можна згадати заблокований удар Щербака та його удар вище воріт. Згодом Горжуй, який після перерви вийшов замість Перебори, скидував на Опанасенка. Євген намагався закинути м'яч за комірець, але той опинився у голкіпера в руках. Чернігівці теж мали нагоду забивати, але удар Пінчука не без зусиль парирував Варцаба.

А в середині тайму масована атака полтавців завершилася тим, що Мігунова завалили у володіннях гостей. Арбітр матчу впевнено вказав на точку. Удар виконав Щербак, пробивши точно у ціль - 2:0.

Гості намагалися активізуватися, щоб відігратися, але створити бодай щось біля воріт полтавців не змогли. Наші ж хлопці змогли втримати перевагу і зберегти ворота на замку. У підсумку 2:0 - СК Полтава перемагає у матчі 9 туру та перериває семиматчеву серію без перемог на власному полі. Наступний матч полтавці проведуть теж удома. 30 вересня на власному полі містяни приймуть Інгулець.